Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj opäť zabŕdne do politiky, nový komediálny ťahák Ministri už vo veľkom nakrúca! Známe herecké mená

Televízia sa v ďalšom projekte dotkne slovenskej politickej scény, tentoraz prinesie seriál priamo z prostredia vrcholovej politiky.

Koncom minulého roka oznámila televízia prostredníctvom plánov na rok 2018 zámer uviesť na obrazovky netradičný seriálový projekt, ktorý sa bude odohrávať priamo v prostredí vrcholovej politiky. Komediálna novinka s názvom Ministri má s dávkou nadsázky priniesť pohľad do zákulisia „fiktívnej slovenskej politickej scény,“ ktorý sa však realite príliš vzdiaľovať nemusí.

Bežní ľudia majú z politikov pocit, že to nie sú ľudia na správnom mieste. Tejto myšlienky sa nový seriál televízie Joj drží a ukáže divákom možné zákulisie našej slovenskej politickej scény, ktoré možno napriek komickej nadsázke a nadhľadu nebude až tak vzdialené realite,“ uviedla pred časom k projektu televízia.

Nový seriál, ktorý má komediálnym spôsobom spracovať pomery v politike a správanie jej predstaviteľov, už pritom televízia podľa viacerých informácií intenzívne nakrúca. Do vysielania by ho tak mohla stihnúť nasadiť ešte tento rok. Už v máji pritom vráti na obrazovku druhú sériu kriminálky Za sklom, ktorá sa inšpirovala udalosťami na Slovensku a ako už televízia aj sama v upútavkách hovorí, jej príbeh sa točí okolo prepojenia mafie na politiku. V seriáli sa objavilo hneď niekoľko postáv, ktoré pripomínajú najvplyvnejších podnikateľov a politikov na Slovensku. Joj taktiež naďalej vysiela satirickú reláciu Sedem, ktorá vo veľkom glosuje udalosti na politickej scéne.

Jednu z hlavných postáv v novom komediálnom seriáli Ministri stvárni Tomáš Maštalír, podľa portálu Pluska.sk si v novinke zahrajú taktiež Milo Kráľ, Jana Oľhová či Emil Horváth. Televízia už skôr avizovala taktiež Mariána Miezgu alebo Jozefa Vajdu.

O seriáli Ministri
Na Slovensku vládne silná politická strana, ktorá získala v posledných voľbách dosť percent na to, aby vytvorila vládu sama. Na čele tejto vlády stojí najväčší narcis a egomaniak, ktorý urobí naozaj všetko, aby dosiahol to, čo chcel a aby jeho vládnutie nikdy neskončilo. Pomáhajú mu pritom jeho lojálni ministri – bizarné a svojské postavičky klamárov, podvodníkov, bývalých väzňov či vekslákov, až po obyčajnú tetu z dediny. Celá vláda je založená na princípe kamarátskych vzťahov z detstva. Toto status quo naruší nový element v pilotnej epizóde – mladý nevinný chlapec Daniel, z ktorého premiér spraví ministra životného prostredia. Premiér je spokojný, lebo verejnosť prijme nového ministra s nadšením, dokonca im raketovo rastú preferencie. Ostatní ministri sa prítomnosti cudzinca vo vláde zatiaľ neobávajú, sú si totiž istí, že ho časom spracujú. Mladý minister ešte netuší, do čoho sa to vlastne namočil a že sa zamiešal medzi otruby. Zožerú ho svine?

Čítať viac...
Nahor