Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj opäť rieši problematický utorok: Od budúceho týždňa ďalšia zmena, vytiahne aj nepodarené plastiky!

Joj pristúpi k úplnej zmene žánru.

Čert nikdy nespí sa v utorňajšom prime-time Joj ohrial iba týždeň. Po tohtotýždňovom fiasku ho televízia úplne sťahuje z večerného vysielania, kde plánovala vysielať premiérovú a reprízovú časť. Miesto toho na február zaraďuje filmy, najbližší týždeň odvysiela triler Okrsok 13: Ultimátum.

V programe končí aj doku reality šou Moja prvá dovolenka, ktorá bola prvotným dôvodom utorňajších zmien Joj. Od tohto týždňa ju televízia odsunula za dvojporciu poviedkového seriálu, no po minimálnom nábehu prepadla a ani v jej vysielaní nebude Joj pokračovať. Miesto nej ale vyťahuje žáner, ktorým môže chcieť zaujať divákov úspešnej novinky Markízy O 10 rokov mladší. Na 22:45 totiž zaraďuje inú dokumentárnu reality šou Spackané plastické operácie, ktoré v minulosti dosahovali nadpriemerné výkony vo večernom programe Wau.

O šou Spackané plastické operácie
Doktori Terry Dubrow a Paul Nassif sú známi lekárski špecialisti v oblasti plastickej chirurgie. Vysvetlia nástrahy a riziká extrémnych plastických operácií a ukážu príklady nepodarených zákrokov. Sami zvyknú opravovať nepodarené zákroky po svojich menej úspešných kolegoch a zachraňujú svojich zúfalých pacientov a najmä pacientky. Aké môžu byť dôsledky spackaných plastických operácii a ako sa dajú napraviť?

Čítať viac...
Nahor