Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj opäť povoláva svoje stálice: Po Súdnej sieni vráti aj Moja mama varí lepšie ako tvoja!

Televízia to proti Oteckom skúsila s novým žánrom, nakoniec sa vracia ku svojim stáliciam.

Minuloročný nástup Oteckov definitívne otočil vývoj v podvečernom čase, v ktorom od neúspechu Kukučky opäť dominovala Joj a Markíza sa trápila. Od príchodu stále najväčšieho televízneho hitu sa však Joj začala prepadávať do podpriemerov, až to vyústilo do tohtoročnej radikálnej zmeny žánru.

Na dovolenku sa tak pobrala kuchárska šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorú televízia vysielala každú sezónu od jesene 2015. Joj miesto nej stavila na súťažné šou, s ktorými však klesla k najslabším výkonom, a tak do služby už od tohto štvrtka na podvečer opäť povoláva nové časti Súdnej siene, ktoré pred pár sezónami oživila hranými obrazmi zo života aktérov.

Rovnako sa tak návratu dočká aj Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorú televízia opäť začne nakrúcať. Aktuálne už zverejnila aj novú televíznu výzvu na prihlasovanie sa do programu, s vysielaním nových častí ráta už čoskoro, je tak otázne, či kuchársku šou nevráti ešte skôr ako pred začiatkom jesennej sezóny.

Dá sa pritom očakávať, že tentokrát by Joj reláciu opäť vysielala o 18. hodine. Vlani na jeseň šou o tento slot prišla v septembri, kedy sa Joj po jej poklese rozhodla presunúť ju na 16. hodinu. Krátko na to však opäť zmenila vysielací čas, pre zvyšok sezóny sa pravidelne usadila po 17. hodine a hlavný podvečerný čas vyplnila Súdna sieň.

Čítať viac...
Nahor