Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj okamžite zasahuje: Zažila najväčší večerný prepadák, tak hlboko snáď ešte nebola!

Joj sa nový projekt vôbec nevydaril.

Ostrá časť televíznej sezóny sa definitívne rozbehla. Televízie postupne už vytasili či tasia svoje hlavné jarné projekty, ktorými budú zapĺňať večery v kľúčovej časti prvého polroka – v marci a apríli.

Joj si už do tejto hlavnej časti sezóny ponechala aj nový rodinno-komediálny seriál Bola raz jedna škola, ktorým vyplnila piatkové večery do času, kedy jej odštartuje veľká ťažisková novinka Zlatá maska.

Pripravila celkovo 10 častí nového seriálu, ktorý nasadila v rýchlejšom dvojitom nasadení, čím mal v programe vydržať do polovice marca. Už teraz je ale jasné, že v piatkovom prime-time na Joj Bola raz jedna škola až do plánovaného konca môže vydržať len ťažko.

Seriál sa totiž pre Joj postaral o jeden z vôbec najväčších prepadákov s vlastným programom, na aký si televízia snáď pamätá. Uplynulý piatok mal podľa našich informácií prepadnúť len na úrovni medzi 6 – 8 %, čo by vystačilo na úspech menšej stanice Plus. Práve tá sa dokonca s jej filmom Vyjednávač mala pred hlavnú Joj ešte aj dostať, po Jednotke a Markíze však bola už jediná.

Joj po tomto prepadáku definitívne zakročila. Už v druhom týždni jej seriál mal padnúť niekde k úrovni predošlej akvizičnej série Lovci pokladov, po opakovanom poklese mu viac šancu nedá. Bola raz jedna škola dokonca celkovo končí vo večernom čase, miesto seriálu zaraďuje Joj na piatky filmy. Pre tento piatok to bude romantická komédia Rozchod s Jennifer Aniston. Bola raz jedna škola nateraz televízia naďalej avizuje v nedele na obed na Plus, kde dosiaľ vysielala reprízy.

Čítať viac...
Nahor