Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj odštartovala kampaň na siedmu sériu Česko Slovensko má talent! Známy dátum štartu, zmení vysielací deň?

Televízia v nedeľu uviedla veľkú imidžovú kampaň na nový Talent, urobila tak mesiac pred jeho začiatkom.

Nová séria Česko Slovensko má talent sa už divákom pripomína. Televízia na konci týždňa nasadila do vysielania vyše minútový imidžový spot, ktorým promuje príchod siedmej série Talentu.

Televízia má vo zvyku k Talentu pripravovať špeciálne výpravnejšie kampane, pred tromi rokmi napríklad uviedla dosiaľ najrezonujúcejšiu kampaň k šou v štýle Jamesa Bonda. Tentoraz veľké promo posadila do prostredia cirkusu, v ktorom si porotcovia aj moderátori vyskúšali cirkusantské role. Jaro Slávik sa prezliekol za kúzelníka, Jakub Prachař za šaša, Diana Mórová je jazdkyňou a nováčik v porote Marta Jandová krotiteľkou šeliem. Moderátori Lujza Garajová Schrameková a David Gránský sa predstavili v úlohe principálov.

Joj už pritom odhalila aj dátum štartu 7. série Česko Slovensko má talent. Šou do vysielania vypustí presne na začiatku budúceho mesiaca 1. septembra, a teda v sobotnom prime-time. Či šou ponechá v soboty aj naďalej, je otázne.

Joj už Talent v soboty vysielala v roku 2015, kedy sa musela vyhnúť nedeľňajšej Superstar, nakoľko obe šou majú rovnakého licencora a ten si neprial kolidovanie programov. O rok neskôr už Talent bežal v priamej nedeľnej konkurencii Tvoja tvár znie povedome, ktorú bude Markíza v nedeľnom prime-time vysielať aj tento rok.

Imidžová kampaň k 7. sérii Česko Slovensko má talent

Čítať viac...
Nahor