Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj odhalila viac o Policajtoch v akcii, prinesie aj prípady známe z Novín či Krimi!

Nový policajný seriál odštartuje o dva týždne.

Popri Markíze pripravovala vlastný policajný seriál aj Joj, pričom jeho uvedenie stihne ako prvá. Štart projektu Policajti v akcii plánuje už na pondelok 1. augusta o 22:00, pričom začne špeciálnou sériou s podtitulom „škandalózne prípady“.

Joj aktuálne o pripravovanom seriáli prezradila viac. V jednej časti zrekonštruuje viacero prípadov, pričom niektoré budú môcť diváci poznať aj priamo z jej spravodajstva. „Námety čerpali autori formátu zo spravodajstva televízie JOJ, z neuverejnených prípadov relácie Krimi, či z námetov slovenských divákov,“ píše televízia.

Známe je už aj, aké prípady seriál spracuje. „Seriál v spracovanej forme ukáže rôzne aj veľmi závažné prípady
z kategórie susedských sporov, kriminality maloletých, majetkových sporov manželov po rozvode, a podobne. Ťažký život a bezmocnosť vedie ľudí ku kriminálnym činom, krádežiam či ublížení na zdraví, pričom veľa z nich končí naozaj bizarne alebo tragikomicky,“ uvádza Joj.

V seriáli Policajti v akcii sa budú objavovať aj známe herecké tváre. Ide o polohraný seriál, ktorý doplní rozrastajúci sa žáner scripted reality formátov.

O seriáli Policajti v akcii
Nový seriál TV JOJ sa inšpiroval policajnými správami o skutočných policajných zásahoch. Policajti riešia od ukradnutých bicyklov či suseda, ktorého pohrýzol pes, až po podozrenia z trestných činov lúpeže peňazí na benzínovej čerpacej stanici či podvody na senioroch, bitky a útoky na manželov alebo rodičov. Veľa prípadov slúži ako výstraha, ako sa nedať podviesť či oklamať zlodejmi a takzvanými profesionálnymi klamármi, ktorí denne pripravujú Slovákov o majetok a úspory. Sú príbehy, ktoré vyvolajú úsmev, lebo sa končia relatívne dobre a zmierlivo, pretože vinník si prizná chybu, ospravedlní sa, prosí kamaráta, suseda, brata o odpustenie a dostane len blokovú pokutu. V seriáli uvidíme veľa známych hereckých tvárí, ktorí sa objavia v postavách policajtov aj okradnutých, zbitých či inak poškodených občanov.

Čítať viac...
Nahor