Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj odhalila, aký premiérový program chystá pre novú Plusku! Pozrite si ďalšie ukážky vizuálu

Najstaršia malá stanica na Slovensku dnes v deň svojich narodenín prejde zmenou, okrem nového vizuálu chystá aj programovú obrodu.

Avizovaná zmena malej stanice Plus z portfólia Joj Group sa dnes stane realitou. Vôbec prvý malý televízny kanál oslavuje v pondelok 5. októbra svoje 12. narodeniny, pri ktorých príležitosti zmení ako logo, tak svoju grafiku.

„Nový dizajn JOJ Plus vychádza z redizajnu súčasnej JOJky. Farebne sme chceli zachovať to, čo na PLUSke doteraz bolo, teda dominantná zelená farba, no
používame aj ďalšie farby, ktoré ju charakterizujú. Najväčšou zmenou je logo. Pred názov PLUS pribudla špirála, ktorý má rovnakú pozíciu ako na JOJke. Tým sme jasne zadefinovali PLUSke príslušnosť k skupine JOJ. Výrazne pracujeme so symbolom plus, ktorý animáciou vytvára špirálu a je prítomný všade v grafike, keďže PLUSku chápeme ako mladšiu sestru JOJky. Grafické plus vyjadruje, že divák si na stanici nájde vždy niečo navyše,“ povedal k novej grafike Plus riaditeľ Úseku kreatívy Ondrej Garan Hutník.

Stanica sa vracia ku svoju pôvodnému názvu Joj Plus, pričom spolu s brandovou zmenou sľubuje aj programovú obrodu.

Na Plusku sa po novom má dostať viac premiérových titulov, pričom televízia dnes odhalila, s ktorými počíta pre najbližšie obdobie.

Postupne do štruktúry stanice pribudne viac filmových premiér aj filmov mesiaca. Diváci sa môžu tešiť na tituly ako Valhala: Súboj bohov, Creed 2, Súboj pohlaví a obľúbené Marvelovky,“ uviedla televízia.

Okrem filmov mesiaca bude stanica pokračovať v uvádzaní hlavných filmov týždňa. Prinášať ich bude každý pondelok pod tradičným označením Kinoplus.

Joj Plus sa má tiež výraznejšie vrátiť k reality sériám, ktoré boli kedysi pre ňu typické.

Joj nakupovala nové tituly ako Zlato v garáži (Garage Gold) či Poklady z blšáku (Flea Market Flip). „Kým v seriáli Poklady z blšáku sa súťažiaci snažia kúpiť a oprášiť zaujímavé starožitnosti s cieľom predať ich ako nové, v seriáli Zlato v garáži ponúkajú tzv. Garážoví bratia upratovacie služby garáží, pivníc či iných priestorov zdarma – ak si ale môžu nechať cennosti, ktoré pri upratovaní nájdu,“ dodáva televízia.

Joj Plus bude naďalej prepájať svoj program aj s hlavnou Joj, etablovala najmä reprízy magazínov v sobotu dopoludnia či klasické podvečerné reprízy sitkomov. Z pôvodného programu Joj navyše dlhodobo skladá nedeľný denný program.

Ukážky novej grafiky Joj Plus nasadenej od pondelka 5. októbra

Čítať viac...
Nahor