Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj od mája vráti Všetko, čo mám rád, v soboty nakoniec nepôjde! Subformát Andera z Košíc v novom slote

V prvých plánoch televízie sa minuloročná úspešná novinka objavovala v nové dni, okrem nedele aj v sobotu.

Joj od mája posilní svoj program. Do štruktúry vracia minuloročnú novú hudobno-zábavnú šou Všetko, čo mám rád, ktorú s úspechom etablovala na obrazovke v letnom období. Následne s ňou pokračovala aj v hlavnej jesennej sezóne, keď s ňou vyliečila problematické piatky a dokázala konkurovať ako Farme Markízy tak Milujem Slovensko na Jednotke. Viackrát bola dokonca lídrom večera.

V prvých mesiacoch tohto roka nechala Joj Všetko, čo mám rád oddýchnuť. Na piatky vytiahla Veľký balík, ktorý však v komerčnej cieľovke nestačil na priemery televízie, od februára ho odsunula do druhého večerného slotu a o 20:35 vystriedala druhou sériou Prázdnin, dosiaľ jej najúspešnejším jarným programom. Aktuálne v piatky vysiela Hotel, ktorý opäť na priemery televízie nestačí.

Po skončení Hotela, ktorý dôjde do finále už túto stredu, nasadila Joj na piatky novú šou Pošli ďalej, konkrétne jej celebritné špeciály. Nakoniec pôjde len o krátkodobú záležitosť, nakoľko problematické piatky od mája vyplní práve Všetko, čo mám rád. Nepotvrdzuje teda pôvodné hľadanie nového vysielacieho dňa, keď v cenníku reklamy či prvých plánoch avizovala nasadiť nové časti Všetko, čo mám rád na nedele, resp. soboty.

Televízia aktualizovala svoj program a nové diely šou so Štefanom Skrúcaným a Ondrejom Kandráčom má odštartovať už od budúceho piatka 4. mája o 20:35. V tento deň bude šou vysielať aj naďalej.

Joj pôvodne po hlavnej šou Všetko, čo mám rád avizovala aj pokračovanie subformátu Všetko, čo má Ander rád s Anderom z Košíc alias Jánom Pisančinom. V piatky však bude pokračovať vo vysielaní Všetkého balíka po 22. hodine. Všetko, čo má Ander rád sa však v premiérach predsa len objaví, Joj plánuje hlavnú šou reprízovať v soboty popoludní, podvečer od 18:25 na ňu nadviaže práve reláciou s Anderom z Košíc.

Všetko, čo mám rád bude v piatky v prime-time tvoriť konkurenciu zábavný kvíz Jednotky Čo ja viem, dramatický seriál Milenky na Markíze a zároveň aj prenosy Majstrovstiev sveta v hokeji.

Čítať viac...
Nahor