Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj od mája presunie Veľký balík, Všetko, čo mám rád operatívne už tento piatok!

Televízia sa nakoniec vráti k tradičnej piatkovej dvojici, pôvodné presunutie premiér Andera z Košíc na soboty nepotvrdzuje, miesto toho presúva na iný deň Veľký balík.

Joj chce v piatok zvrátiť nepriaznivý vývoj a už operatívne už tento týždeň vracia osvedčenú šou. Televízia minulý týždeň zmenou programu informovala, že hneď tento piatok 4. mája vráti na obrazovky minuloročnú úspešnú novinku Všetko, čo mám rád.

Televízia mala pôvodne ambíciu vyskúšať pre šou nový slot, v predbežných plánoch ju zaraďovala do nedeľného prime-time po skončení jarnej série V siedmom nebi ale neskôr aj na soboty miesto premiérových filmov. Všetko, čo mám rád nakoniec vráti tam, kde šou minulý rok fungovala a opäť s ňou ráta v piatky.

Súčasťou programu bol od jesene aj subformát Andera z Košíc, ktorý pre túto sezónu Joj avizovala nasadiť v novom čase – v soboty podvečer. V piatkovom druhom večernom slote aktuálne beží pravidelne Veľký balík. Ten nakoniec ale Joj presunie a už od tohto týždňa ho bude po novom vysielať pravidelne v stredy o 21:55. Nábeh mu bude v máji robiť druhá séria Za sklom. Relácia Všetko, čo má Ander rád sa vráti spoločne s hlavnou šou, bežať bude po 22. hodine.

Práve so šou Všetko, čo mám rád vyriešila Joj minulé leto svoje dlhodobé piatkové trápenie. Pri jarnej pauze ju od tohto roka zastúpila inými zábavne ladenými programami, ujali sa len Prázdniny. Markíza aj v máji pokračuje v piatky s Milenkami, Jednotka vysiela piatu sériu Čo ja viem.

Čítať viac...
Nahor