Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj o 18-tej prekvapí divákov: Do Mojej mamy vráti Habovcov! Nastane však zmena

Markíza sa chce v závere roka posilniť v accesse novinkou, Joj jej to však neuľahčí.

Na divákov šou Moja mama varí lepšie ako tvoja čaká veľké prekvapenie. Po vypadnutí Habovcov z klasických častí zaplavili televíziu žiadosti o návrat rodiny do programu a Joj tieto prosby nakoniec vyslyší.

Tentoraz pritom nepôjde o účasť rodiny v špeciálnych vydaniach ale priamo v podvečerných epizódach Mojej mamy. Zloženie dvojice sa však obmení, keď už nebudú súťažiť otec Vilo so synom Dávidom, ale po boku Vila Haba bude súťažiť jeho brat Peter.

Peter a Vilo Habovci sa už spolu na obrazovke ukázali v šou Bez servítky. Rodina si na natáčanie tejto relácie posťažovala
peter a vilo habo bez servitky

Joj vráti Habovcov do podvečerných epizód šou v čase, kedy Markíza vyrukuje s novinkou Susedské prípady. Začala s jej promovaním, po prvý raz ju nasadí budúci pondelok 30. novembra. V premiérovom seriáli nadviaže na sériu Rodinné prípady, avšak sa zameria na problémy medzi susedmi. Základom novinky bude nasadzovanie premiér, v prípade Rodinných prípadov televízia obmieňala nové časti s reprízami.

Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja bola najsilnejšia v čase, keď v nej účinkovali práve Habovci. V šou vydržali približne mesiac a pri ich účasti zaznamenala relácia svoje rekordy. Moja mama sa od začiatku nástupu Kukučky až do dnešných dní drží na poste vysokého lídra vo svojom čase.

Čítať viac...
Nahor