Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj nevyšiel ďalší pokus v sobotnom slote o 18-tej. Tento raz stavila na istotu

Sobotný slot o 18:00 je pre Jojku už dlhé roky nerozlúsknuteľným orieškom. Nechytili sa ani vlastné epizódy Áno, šéfe s Jarom Žídekom.

Najlepšie torty sú dodnes jediným formátom, ktorý v ostatných rokoch priniesol Joj v sobotnom čase o 18:00 nadpriemerné výsledky. Televízia v tomto slote najnovšie vyskúšala vlastnú verziu šou Áno, šéfe so šéfkuchárom Jaroslavom Žídekom, no ani tento raz neuspela. Relácia zaznamenávala iba slabé výkony pod úrovňou 10 % a to napriek tomu, že televízia jej trpezlivo držala miesto niekoľko týždňov.

Po ďalšom neúspechu sa rozhodla Joj staviť na istotu a od ostatnej soboty na čas 18:00 zaraďuje reprízy Súdnej siene. Hneď v prvú sobotu dokázala trvalka v programe Joj zaznamenať zvýšenie výkonu slotu, keď oproti Áno, šéfe stúpla o približne 5 % výkonom nad 15 %.

Súdnu sieň tak bude televízia po novom vysielať od pondelka do soboty. V nedele ostáva vo svojom stabilnom čase relácia Nové bývanie, ktorá by sa aj od jesene mala dočkať nových častí. Markíza na jeseň od pondelka do piatku ráta so seriálom Chlapi neplačú, v soboty bude pokračovať Smotánka s premiérovými časťami, v nedele líder vysiela až do 19-tej filmy.

Čítať viac...
Nahor