Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj nenechá Hornej Dolnej priestor, Česko Slovensko má talent ustáli v stredy! Dvojičky odštartujú v lepšom čase

Joj upravuje plány, posilní zábavu v hlavnom vysielacom čase.

Televízna dvojka pôvodne rátala s pravidelným vysielaním šou Česko Slovensko má talent po jej úvodných troch týždňoch len v sobotnom prime-time a v stredy chcela následne ustáliť dvojičku Divoké kone a Farmár hľadá ženu. Televízia ale na prvý raz dokázala v stredajšom súboji Talentu s Hornou Dolnou komediálny seriál oslabiť a nedovolila mu rásť na miliónový počet divákov, dvadsať ratingov či 50-percentný share.

Sama je zároveň s výkonom Česko Slovensko má talent je spokojná, keď dosiahla potrebný nadpriemer. V stredy ho tak chce vysielať aj naďalej a to už aj v 39. týždni, kedy ho avizovala len v sobotu. Týmto krokom tak neuvoľní komediálnemu seriálu priestor.

Soboty však napriek tejto zmene bude Joj ladiť zábavne, pričom chce v tento deň uviesť rovno dve novinky. Do lepšieho času vyposúva štart komediálnej novinky Andyho Krausa Dvojičky, ktoré mali pôvodne štartovať 26. septembra o 22:00 po vtedy plánovanom Talente. Nakoniec im ale bude patriť najhlavnejší čas 20:35.

Po Dvojičkách sa v spomínanú sobotu 26. septembra o 21:20 uvedie špeciál kulinárskej šou Moja mama varí lepšie ako tvoja. Ten chcela televízia pôvodne nasadiť na piatky po Divokých koňoch, tie medzičasom pre ich podpriemerný výkon z tohto dňa stiahla a nahradila ich filmami. Joj bude po veľmi dlhom čase ladiť sobotný prime-time zábavne, v posledných rokoch v ňom ponúkala filmy.

Množstvo zábavy na obrazovke v hlavnom vysielacom čase sa tak rozrastá. Na Joj bude čas 20:30 patriť zábavným projektom počas troch dní, okrem spomínanej stredy s Talentom a soboty s Dvojičkami sa v pondelok 21. septembra vráti o 20:30 Inkognito. Aj Jednotka RTVS rozšírila počet zábavných hlavných okien, popri utorňajšej relácii Nikto nie je dokonalý a piatkovom Milujem Slovensko v nedele vysiela komediálny seriál Doktor Martin a vo štvrtky od 17. septembra pridá novinku s Michalom Hudákom Domov, sladký domov. Na Markíze patria zábave stredy s Hornou Dolnou a nedele so Superstar.

Čítať viac...
Nahor