Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Markíza pokračuje v nasadzovaní teasrov k Superstar: Vo vysielaní sú ďalšie dva! (aktualizácia)

Joj v stredu predstavila upútavku na Česko Slovensko má talent, v ten deň nasadila nový spot k Superstar Markíza, pričom pridáva aj ďalší.

Už tri dni po odštartovaní teasingovej fázy k Superstar prišla Markíza s druhým spotom. Len v nedeľu nasadila do vysielania prvý tajomný teaser, v ktorom naznačuje príchod superporoty, od stredy už odhaľuje viac. Druhý teaser má rovnaký koncept ako ten prvý. Opäť je krátkej minutáže, má okolo desať sekúnd. Iba superporota dokáže nájsť tú pravú Superstar,“ znie upútavkou. Kampaň sa posunula v odhalení podoby superhrdinskej poroty, namiesto siluet je už porotcov vidieť.

Druhý teaser kampane Superstar

Vo vysielaní sa už taktiež objavuje tretí spot, opäť rovnako koncipovaný. Tento raz hlása: „Superporota je pripravená na svoju misiu.“ Súčasťou spotu je aj fór v podobe zakopnutia, ktorý si podľa televízie vymysleli porotcovia, čím mali prekvapiť režiséra. Ten ho nakoniec do kampane zakomponoval.

Tretí teaser kampane Superstar

Markíza s druhým teaserom na Superstar vyšla v čase, keď Joj nasadila do vysielania veľkú upútavku na piaty ročník Česko Slovensko má talent. Ako sme už spomenuli, obe televízie vsadili v promovaní ťažiskových jesenných projektov na odlišnú stratégiu. Televízny líder pripravil klasickú teasingovú fázu, na ktorej začiatku sú krátke teasre. Televízia bude postupne nasadzovať ďalšie spoty a z kampane odhaľovať viac. Joj, naopak, hneď na začiatku zavádza veľký trailer, ktorý má vyše 100 sekúnd. Podobu kampane tak naplno odhaľuje hneď na začiatku a postupne bude, zdá sa, nasadzovať kratšie spoty.

Čo však majú obe kampane spoločné, je ich koncept. V oboch prípadoch sa zapotia moderátori, ktorých podpáli porota, tá sa zas dočká rovnakej štylizácie, keď sa v jednom aj druhom prípade zmení na rôznych hrdinov.

Markíza sa po prvý raz rozhodla postaviť výpravnejšiu kampaň pre Superstar so štylizovaním poroty. Jej hlavnou témou sú porotcovia Superhrdinovia, ktorí sú cez deň hudobníkmi, no v skutočnosti sa vydávajú superhrdinskú misiu nájsť tú najväčšiu Superstar. V kampani nebude chýbať Pyco, ktorého porota podpáli či odfúkne.

Úvodný teaser kampane Superstar

Čítať viac...
Nahor