Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie
Hlavné promo na Jenny

Zaujímavosti

Joj nasadila hlavné vyše minútové promo na seriálovú novinku Jenny

Už v nedeľu 1. marca štartuje Joj svoj nový seriál Jenny, ktorého prvú časť odvysiela výnimočne o 20:35. Následne seriál nasadzuje pravidelne na stredy, kde bude o 21:35 nadväzovať na stabilný denný seriál Nový život. S blížiacim sa štartom Jenny Joj nasadila už aj hlavné minútové promo.

O seriáli Jenny
Seriál Jenny sa odohráva nielen v nemocnici, ale aj v škole i doma v rodine Jenny. Rozpráva príbeh o rakovine, ale rozpráva ho cez postavy, ktoré sú pripravené bojovať a nestratiť humor ani nadhľad. Bojovať v tomto prípade neznamená len vyliečiť sa. Jenny napriek chorobe bojuje o prvú lásku, jej otec o lásku po smrti ženy, ostatné postavy bojujú o svoje sny. Seriál nie je depresívny ani plný hnevu či ukazovania prstom. Všetci si uvedomujú, že to je len jedno zo štádií. Ďalšie štádiá so sebou prinášajú nádej a poznanie, že to najdôležitejšie, čo v živote máme a dôvod, prečo sa oplatí bojovať, je láska a rodina.

TV JOJ pripravila tento seriál so spoločnosťou Piknik Pictures v réžii Petra Begányiho, režiséra seriálov Naši, Semafor alebo 1890. Na prípravách seriálu sa podieľali aj odborní garanti – Národný ústav detských chorôb s Doc. MUDr. Alexandrou Kolenovou, PhD. a Národný onkologický ústav v Bratislave. V spolupráci s týmito inštitúciami chceme poukázať na vážnu, no veľmi silnú, dôležitú a aktuálnu tému ťažko chorých detí a mladých ľudí, ktorá je v seriáli v podobe kvalitného scenára spracovaná prístupne pre všetky vekové kategórie, ľahko, emotívne a optimisticky – inšpiruje k nádeji a vypovedá o obrovskej sile rodiny, priateľstva, lásky a o dôležitosti komunikácie najbližšieho okolia v zložitých životných situáciách.

Čítať viac...
Nahor