Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj nasadí nový letný formát! Chce baviť hláškami a scénkami z jej najzábavnejších projektov

Trhová dvojka opäť vytiahne zo „šuflíka“ svoje zábavné projekty. Podobne, ako kedysi Markíza, aj ona prinesie špeciálne zostrihy zo sitkomov a zábavných relácií.

Joj sa chystá zotrvať vo svojom štvrtkovom okne zábavy a na leto nasadzuje nový formát. Už od štvrtka 19. júna do programu zaraďuje novú zábavnú reláciu Mixér s podtitulom „výber toho najzábavnejšieho z Jojky“. Reláciu zaraďuje televízna dvojka momentálne na čas 22:40, kedy pravidelne celú po Profesionáloch pokračovala v komediálnom okne, či už s reprízami sitkomu Hoď svišťom, zostrihmi z Haló, ale aj premiérovými časťami Kukátka, ktoré v tomto čase stále vysiela.

V Mixéri chce Joj využiť potenciál zo svojich zábavných relácií a sitkomov. „Legendárne komentáre Milana Lasicu z relácie Sedem, nezabudnuteľné hlášky Miňa Demoviča, Fera Boborovského, Banána a Aliho, ktoré už dávno zľudoveli. K tomu dialógy Imreho a Gejzu z Paneláka, spolu s najlepšími scénami z Hoď svišťom, či z Haló a Kukátka,“ hovorí televízia. Striedať tak chce hlášky, z ktorých ťaží aj na svojich webových stránkach, tak najvtipnejšie scénky z jej projektov.

Joj už túto jar priniesla jeden zostrihový formát, keď odvysielala najlepšie momenty z Haló. Celkovo vyrobila štyri epizódy z celkových 24, ktoré spolu obsiahli dve série relácie. Najviac strihovým projektom zaujala v prípade spojenia s Fedorom Flašíkom, ktorý na konci februára 2011 „odmoderoval“ jednorázový projekt Návrat kráľov. Relácia priniesla „najhoršie, najbláznivejšie, najsmiešnejšie, najtragickejšie kúsky z kastingov a zo samotných programov reality šou“. Mixér sa však kontroverzným reality šou už vyhne.

Čítať viac...
Nahor