Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj napriek úspechu obmedzí Panelák! V marci odštartuje nový sitkom Kolabs

Televízia z Koliby chce po polročnej pauze pokračovať v budovaní sitkomového okna.

Nový sitkom Joj, Kolabs, zažije čoskoro premiéru. Televízia už prostredníctvom programových plánov odtajnila nasadenie novinky, ktorá jeden deň v týždni vytlačí z doterajšieho miesta Panelák.

Kolabs dostane priestor vo štvrtky po Divokých koňoch o 21:45, po prvý raz sa vo vysielaní objaví 26. marca. Bude to už tretí program, ktorý sa v priebehu troch mesiacov v tomto slote objaví. V januári v ňom Joj vysielala Sladký život, aktuálne spomínaný Panelák, ktorý od konca marca pobeží trikrát do týždňa, v priamom súboji s Rodinnými prípadmi sa bude stretávať už len v utorok.

Sladký život aj Panelák v čase po pol desiatej fungovali. Televízna dvojka tak nebude, na rozdiel od prechádzajúcich sezón, liečiť nefungujúci slot, naopak, posilní pestrosť programu. Nasadením na štvrtkový večer pri tom Joj nadväzuje na ladenie z minuloročnej jari, keď v tento deň vysielala premiérové časti Profesionálov. Na jeseň vo štvrtky skúsila vysielať Dr. Emu, na ktorej výkony však v dobrom nespomína.

Portál Mediaboom.sk vás ako prvý informoval o obsadení seriálovej novinky, rovnako vám ako prvý priniesol podrobnosti o seriáli. V sitkome si zahrajú mená ako Peter Batthyány, Ady Hajdu, Jana Oľhová, Eva Večerová, Michaela Čobejová či Roman Pomajbo. V prvej sérii chce televízia ponúknuť dvanásť epizód, v prípade nepretržitého vysielania pobeží do polovice júna.

O seriáli Kolabs
Hlavnými postavami sú dvaja bratranci, beťár Žolty – Peter Batthyány a inteligent Vasilko – Ady Hajdu. S oboma zažijeme veľa srandy, napätia a nečakaných komických situácií, do ktorých sa naši dvaja podnikaví bratranci dostávajú výlučne vlastnou vinou. Za každých okolností chcú dobre zarobiť, ale veľa sa pritom nenarobiť. Využívajú pritom nielen svoje „šikovné ručičky a prešpekulované hlavičky“, ale aj svojich kamarátov. Ich podnikavosť každému vyráža dych. Nečudo, veď im pomáhajú ich dve energické mamy, Jana Oľhová a Eva Večerová, ktoré svojim synom nikdy nedajú poriadne si vydýchnuť a stále sú im nablízku.

Zárukou vtipných situácií je Peter Batthyány ako syn práve sa navrátivší z dlhej cesty po svete. Komické momenty umocňuje Ady Hajdu – je síce málo zručný a nešikovný, ale zato, ako veľký mudrc, dokáže vysvetliť všetko na svete vďaka svojim rozsiahlym znalostiam a vedomostiam. Základnú štvoricu dopĺňajú manželia Miška Čobejová a Roman Pomajbo, ktorí sú našej vydarenej rodinke vždy a stopercentne poruke, a to v dobrom aj v zlom.

Čítať viac...
Nahor