Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj posilňuje promovanie jesenných programov, nasadila veľký kompilát! Pozrite si ho

Televízna dvojka pár dní pred spustením prvých projektov novej sezóny nasadzuje kompilát, v ktorom predstavuje svoje pôvodné jesenné ťaháky.

Joj zintenzívňuje promo jesennej štruktúry veľkým kompilátom. Vo štvrtok večer nasadila do vysielania vyše minútovú upútavku, v ktorej predstavuje kľúčové programy najbližšej sezóny. Televízia v kompiláte avizuje veľké šou Česko Slovensko má talent, V siedmom nebi, seriály Divoké kone a Dvojičky, denné šou Farmár hľadá ženu a Moja mama varí lepšie ako tvoja a taktiež zábavnú reláciu Inkognito.

Zo spomínaných programov sa ako prvé v programe objavilo už tento štvrtok Inkognito. Zatiaľ však len jednorázovo. Už v najbližší týždeň budú štyri hlavné večery patriť Divokým koňom a šou Farmár hľadá ženu, o 18-tej štartuje kuchárska novinka. Na svoj štart zatiaľ čakajú Dvojičky, talentová šou začne piatu sériu na Joj už začiatkom septembra.

[wpvp_player attid=“23224″  src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/08/Kompilat.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2015/08/joj-jesen-2015-kompilat.png]

Čítať viac...
Nahor