Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj nakoniec aj túto jar s ďalšou reality zoznamkou! Vráti aj jednu zo známych postavičiek

Hľadanie lásky neobíde obrazovky Joj ani túto jar. Trhová dvojka sa pokúsi „dohľadať“ ženu pre ženbychtivého Juraja.

Joj po vyše troch mesiacoch vráti do vysielania zoznamovaciu reality šou Láska na celý život. Zoznamkou s Jurajom Dekrétom, ktorý sa po prvý raz objavil už v druhej sérii Mama, ožeň ma, chcela televízia nadviazať na úspešné predošlé hľadania lásky už na jeseň 2013, no reláciu stiahla z vysielania hneď po prvej časti. V piatkovom slote po Paneláku neuspela, keď dosiahla podiel iba 13,8 %.

Joj zaradí zoznamku na nový deň, Jurajovi sa pokúsi nájsť ženu v utorky po 22:30. Aktuálne v tomto čase Joj vysiela dokumentárnu reality šou Zbohom Slovensko, natočené časti sa jej minú do konca februára. Láska na celý život by sa tak s prvou časťou mala objaviť v utorok 4. marca.

Juraj nebude jednou známou postavičkou, ktorá sa už objavila v predchádzajúcich zoznamkách Jojky. Medzi štrnástkou slobodných žien, ktoré túžia po láske, má byť aj obľúbená postavička z prvej série Mama, ožeň ma, Erika, ktorá sa preslávila niekoľkými svojskými výrokmi.

Joj reality zoznamky na svojich obrazovkách vysiela pravidelne od roku 2010, kedy na jeseň odvysielala prvú sériu kontroverznej šou Farmár hľadá ženu. Tento formát sa nakoniec dočkal ďalších dvoch sérií. Na úspech farmárskej zoznamky nadviazala Joj na jar 2011 šou Mama, ožeň ma, druhú sériu ponúkla v prvej polovici minulého roka. Láska na celý život je licencovaným formátom Age of Love založeným na podobnom princípe ako The Bachelor.

Čítať viac...
Nahor