Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj na prelome apríla a mája s novou šou, v prime-time odštartuje Pošli ďalej! Poznáme moderátora

Denný formát Joj predstaví v hlavnom vysielacom čase, podľa všetkého tak urobí špeciálmi s celebritami.

Iba v marci Joj spustila nábor do novej dennej šou Pošli ďalej, ktorú už o dva mesiace na to uvedie aj na obrazovky. Televízia však zatiaľ neavizuje príchod programu v dennom slote, ktorý by mu mal podľa všetkého patriť v budúcnosti.

Pošli ďalej je denným formátom, najviac sa licencovaná šou z nášho trhu podobá na súťaž 5 proti 5 verejnoprávnej RTVS. Spoločné okrem denného nasadenia majú aj pravidlá, keď proti sebe súťažia dva tímy zložené z piatich členov.

Joj však podľa všetkého uvedie novú šou v týždennom nastavení špeciálmi, v ktorých novinku predstaví prostredníctvom celebrít. Účinkovať by mali napríklad tváre Inkognita, Hesla alebo Súdnej siene. Cez osobnosti predstavovala súťažné šou Joj aj v minulosti, posledne tak urobila pri štarte Uhádni môj vek.

Televízia avizuje štart Pošli ďalej v prime-time, a to konkrétne v piatky. Programom teda vyplní priestor po finále seriálu Hotel. Pošli ďalej by malo odštartovať na konci mesiaca 27. apríla od 20:35. Následne Joj pokračuje vo vysielaní Veľkého balíka, patriť mu bude o čosi skorší slot už o 21:30 pre kratšiu minutáž súťažnej novinky. Pošli ďalej bude mať priamu konkurenciu najmä v Jednotke a jej zábavnom kvíze Čo ja viem, Markíza pokračuje vo vysielaní dramatického seriálu Milenky.

Nová súťažná šou Joj už pozná aj moderátora. Stane sa ním Peter Lengyel alias Pinďo, ktorý sa na televíznej obrazovke objavuje skôr zriedka.

Pošli ďalej je licencovanou šou, známa je najmä pod názvom Ruck Zuck. Postavená je na slovíčkach, ktoré musia členovia tímu v krátkom čase uhádnuť. Súperia proti sebe dva päťčlenné tímy. Kapitán tímu, ktorý má právo voľby v danom kole, dostáva na výber dve slová, z ktorých si môže vybrať to, ktoré bude hádať jeho tím. Druhé slovo ide súperom. Princíp hry je jednoduchý, opísať slovo najbližšiemu spoluhráčovi, kým ostatní hráči majú na ušiach slúchadlá a nič z priebehu hry nepočujú. Hráči pri opise nesmú použiť kmeňový základ slova a ani rovnaký opis ako ich predošlý spoluhráč. Čas, dokedy sa musí dostať na rad posledný hráč a uhádnuť kľúčové slovo, je 40 sekúnd.

Čítať viac...
Nahor