Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj na jeseň zmenila plány: Prípravy novej série Česko Slovensko má talent zastavené!

Televízia v máji spustila kasting, šou nakoniec vyrábať nezačala.

Česko Slovensko má talent čaká druhá minimálne ročná prestávka. Televízia už aktuálne oficiálne potvrdila, že napriek pôvodným plánom s talentovou šou pre tento rok neráta a nechá ju tak po dvoch ročníkoch opäť oddýchnuť.

Joj pritom len prednedávnom spustila prihlasovanie do už siedmej série šou. Urobila tak však ale netradične neskoro, až v máji, kedy sa v minulosti už pripravovala na nakrúcanie divadelnej fázy. Tú nakoniec tento rok dosiaľ nerealizovala a ani realizovať nebude. „Tento rok novú sériu Talentu na jeseň vysielať nebudeme,“ informovala Joj na sociálnej sieti.

Šou po štarte v roku 2010 absentovala po prvý raz v roku 2014. Joj miesto Talentu pripravila na jar česko-slovenský X Factor, na jeseň zas štartovala vtedajšiu novinku V siedmom nebi. V roku 2015 sa Česko Slovensko má talent vrátilo v novej podobe. Šou po silnej kampani vystrelila a prekonala v sledovanosti dokonca predošlé ročníky. Vlaňajšia šiesta séria už taký úspech nedosiahla, delila si však divákov s Tvoja tvár znie povedome.

Miesto Česko Slovensko má talent vsadí Joj na ďalšiu novinku. Pre túto jeseň nakrútila veľkú štúdiovú zoznamku Take Me Out, ktorá má mať parametre ťažiskovej šou sezóny. Markíza bude kontrovať novou sériou Let´s Dance.

Čítať viac...
Nahor