Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj mimoriadne posilňuje zábavu: Dvojičky proti Hornej Dolnej, Milujem Slovensko s novým súperom!

V piatkovom prime-time to komerčné televízie menia ako ponožky.

Joj sa od tohto týždňa posilňuje pravidelnými dvomi zábavnými oknami, keď po Dvojičkách odštartuje špeciály Moja mama varí lepšie ako tvoja. Nové zábavné programy sa pritom tento týždeň budú môcť tešiť mimoriadnemu nastaveniu.

Televízia totiž aj po druhý raz dopraje seriálu Dvojičky talentovú podporu. Joj ich totiž výnimočne zaraďuje aj najbližšiu stredajšiu časť Česko Slovensko má talent, kedy odvysiela druhý diel novinky. Doteraz v tomto čase ponúkala zostrih neuveriteľné talenty sveta. Televíznej dvojke sa na prvý raz podarilo s Dvojičkami nastavením po Talente uspieť, keď sa uplynulú sobotu uviedli ako výrazný líder s ratingom 10,4 % a podielom 34 %.

Dvojičky si tak vo svojom druhom dieli neplánovane vyskúšajú konkurenciu markizáckeho vidieckeho seriálu Horná Dolná. Markíza totiž aj pre tento týždeň vyhadzuje Farmu zo stredajšieho večera a premiérovú Hornú Dolnú zdvojí reprízou. Dvojičky tak pôjdu proti epizóde z prvej série.

Seriál Andyho Krausa by sa však stabilne za stredajším Talentom usadiť nemal. Televízia ho plánuje vysielať v hlavnom vysielacom čase o 20:35, konkrétne v soboty.

Zmena pre tento týždeň nastáva na obrazovke Joj aj v piatok. Televízii sa opäť piatkový večer rozpadá, keď jej nezafungovali Divoké kone a ani reprízové filmy. Joj tak zabojuje novou zábavou, keď už v piatok o 20:35 predstaví špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja. Plánovaný Jurský park odsúva na 22:00.

V úvodných častiach kuchárskeho špeciálu pripravila televízia divoký boj medzi prvými hviezdami šou Hetešovcami a najznámejšou reality rodinou Bučkovcami. Novú konkurenciu tak dostane v piatok Milujem Slovensko, ktorému doteraz nekonkurovala zábava, Markíza by mala opäť od 20:30 až ku polnoci ťahať dva diely Farmy.

Joj však týmito dvomi krokmi neruší plánovanú sobotnú zábavu. Oba spomínané programy len vsunie s premiérami do pracovného týždňa a s ďalšou epizódou budú pokračovať v prvý víkendový večer. V sobotu o 20:35 tak Joj odvysiela tretiu časť Dvojičiek a následne o 21:30 druhé vydanie špeciálu Moja mama varí lepšie ako tvoja. Markíza bude v tomto čase konkurovať premiérou Bojová loď.

Čítať viac...
Nahor