Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj mení program: Farmár odsunutý k 23-tej, Divoké kone v piatok končia! Predtým budú opäť zdvojené

Televízna dvojka v súvislosti s minulotýždňovými výsledkami sledovanosti upravuje program.

Po Markíze zasahuje do svojej večernej štruktúry aj Joj. Zmeny sa týkajú najmä šou Farmár hľadá ženu, ktorej sa nedarí v konkurencii Farmy a tiež Divokých koní.

Joj presvedčil prvý výsledok Divokých koní v piatkovom prime-time o ich neúspechu a nenechá ich vyskúšať si piatkový súboj s Búrlivým vínom. To Markíza zaradila na záver pracovného týždňa po tom, čo do programu vsunula na stredu proti Česko Slovensko má talent komediálny seriál Horná Dolná. Duel Farmy sa tak v piatok odsúva až na 22. hodinu.

Divoké kone teda v piatok viackrát nepobežia, no televízia odvysiela aj štvrtú plánovanú epizódu v týždni. Na štvrtok totiž zaraďuje dvojdiel, pričom podľa programových plánov Joj pravdepodobne zhustí obsah epizód a skráti ich minutáž, keď dve štvrtkové časti majú vyvrcholiť o 22:45. Posledný piatok, kedy mimoriadne seriál zdvojila, končili Divoké kone pred 23:15. V súčasnosti sa dĺžka jednej epizódy pohybuje okolo 55 minút.

Zmena nastáva aj v prípade šou Farmár hľadá ženu. Tú Joj už od minulého týždňa začína vysúvať čoraz viac za 22:00, v stredu začala po talentovom maratóne okolo 22:45, v piatok po zdvojení Divokých koní až po 23-tej. Farmára posunula televízia aj tento pondelok, keď medzi neho a Divoké kone ešte mimoriadne vsunula zostrih Neuveriteľné svetové talenty. O 22:45 pôjde zoznamka aj najbližší štvrtok, v stredy má pre nový akvizičný seriál Motív šou absentovať.

Chýbať bude Farmár už aj v piatky. Tento deň Joj po čase opäť vyskladá filmovo, keď na 20:30 vysúva akčný film Špeciálna jednotka a o 23:00 naň nadviaže filmom Pán a pani Smithovci.

Čítať viac...
Nahor