Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ mení off-time: Vráti Nákupné maniačky – denne a v premiére, Súdnu sieň nasadí v troch dieloch za sebou!

Napriek neúspechu nákupnej fashion show po jej nasadení na sobotný podvečer v týždennej periodicite zaradí Joj Nákupné maniačky opäť na hlavný kanál.

Fanúšičky a fanúšikovia nákupnej šou Nákupné maniačky sa môžu radovať. Joj spúšťa premiérové časti relácie ešte tento polrok a opäť sa vracia k jej nasadeniu na hlavný kanál. Premiérové časti relácie štartujú od 28. apríla, Nákupné maniačky dostanú na Joj stabilný čas v pracovné dni o 14:40. Reprízy nových častí pobežia klasicky o 21:30 na WAU, v čase 18:55 sú podľa programu naplánované reprízy starších častí.

Návrat Nákupných maniačok však nie je jedinou zmenou v off-time hlavného kanála Joj Group. Veľká zmena nastáva už v čase o 11:00, v ktorom boli diváci dodnes zvyknutí na zahraničné reality formáty ako Dom snov či Veľké upratovanie a najmä na rôzne verzie formátu Áno, šéfe, či už s Gordonom Ramsayom alebo Zdeňkom Pohlerichom. Joj však za dlhý čas rotácie epizódy minuli a teraz do stabilného slotu nasadzuje svoju trvalku Súdnu sieň. Relácia pri tom v programe ostáva aj okolo deviatej a desiatej hodiny, v programe tak dostane hneď trojslot! O 9:00 pôjde o reprízu premiérovej epizódy z predošlého dňa, o 10:00 o reprízu novších častí spred roka, o 11:00 Joj zreprízuje vydania staršieho dáta.

Zmena nastáva aj po fungujúcej dvojičke Noviny o 12 a Kosti. Nakoľko televízia pomaly dovysiela všetky nakrútené časti Ochrancov, ktoré o 17:15 nahradí novou telenovelou Búrka: Dobrodružstvo lásky, musela urobiť zmeny aj v poobedňajšom čase. Na ich reprízový čas okolo 13:54 presúva seriál Vtierka Castle, ktorá sa doteraz vysielala po nich. Na čas 14:40 sú zaradené spomínané Nákupné maniačky. Všetky zmeny platia od 28. apríla.

Nákupná fashion show sa na Jojke vysielala už dvakrát. V jej začiatkoch televízia nové časti z WAUky reprízovala aj na hlavnom kanáli približne okolo tretej hodiny, kde relácia dosahovala kolísavé výkony pohybujúce sa skôr v podpriemere okolo 14-15 %. Súčasnej Vtierke Castle sa darí ešte menej. Nakoniec televízia reprízu na Joj zrušila. Na hlavný kanál televízia zaradila Nákupné maniačky aj na začiatku jarnej sezóny 2014, od 1. februára sa mali vysielať v soboty o 18:00 avšak iba v týždennej periodicite. Nové nastavenie divákov nenadchlo, šou prepadla a po prvej časti sa presunula na Plus.

Čítať viac...
Nahor