Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

JOJ, Markíza i Doma robia zmeny v programe

Markíza ruší štvrtkový vysielací slot pre formát Zbavte sa dlhov, TV Doma v utorok 30.7. nemá vo vysielaní seriál Sultán, ktorý sa zrejme bude vysielať po novom iba 2x do týždňa. Najviac zmien urobila JOJ, menila pondelkový vysielací čas o 21.40, ale aj viacero zmien v off time.

 

Letným hitom vo vysielaní T Markíza je seriál Búrlivé víno, ktorý prináša nadpriemernú sledovanosť. Stabilné čísla má aj spravodajská hodina. Naopak nie príliš úspešne sa Markíze darí po 21,40 hod. Prvou programovou obeťou letnej štruktúry televízie zo Záhorskej Bystrice sa stáva prevzatá relácia Zbavte sa dlhov.  Televízii prinášala výrazne podpriemernú sledovanosť a tak ju diváci od augusta v atraktívnom vysielacom čase – vo štvrtok o 21,40 hod. – už neuvidia. Namiesto toho Markíza zaradila filmy. Zmenu programu sme zaznamenali aj vo vysielaní TV Doma. V utorok 30. júla zmizol z prime timu stanice Doma premiérový seriál Sultán, vo vysielaní zostal v pondelok a vo štvrtok. V utorok Doma nasadila filmovú komédiu.

 

Najviac zmien urobila TV JOJ. V pondelok večer o 22.00 hod. zrušila reprízu show „Mama, ožeň ma!“, ktorá nedosahovala také čísla, ako premiérová séria, s ktorou bola pravidelne lídrom na trhu. Namiesto toho nasadila české komédie Kameňák.  Z vysielania JOJ vypadol aj poludňajší kvíz, ktorý sa ale presunul na stanicu PLUS, kde nahradil reprízy magazínu Da Vinci. Z ponuky JOJ vypadol aj plánovaný seriál Knight Rider, do jej vysielania pribudli dopoludňajšie filmy, viacero zmien nastalo aj v nasadených  popoludňajších filmoch. V sobotu podvečer o 18,00 vracia JOJ do vysielania Najlepšie slovenské torty.

 

 

 

Foto: Flickr.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Čítať viac...
Nahor