Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj má déjà vu, opäť jej prestávajú fungovať piatky! Milujem Slovensko neohrozeným lídrom

Dlhodobý problém Joj sa po krátkom zlepšení opäť začína vynárať.

Piatkové večery začínajú byť pre televíznu dvojku znovu problém. Televízii z Koliby sa podarilo nakrátko zbaviť starostí nasadením špeciálov Moja mama varí lepšie ako tvoja, tým sa však v posledných dvoch týždňoch darí už len v soboty. Tento piatok pričom špeciál znova klesol, a to len na veľmi slabý share 12 % s ratingom cez 4 %. Ide o výkon, aký pred časom dosahovala Joj s filmami, ktorých neúspech ju donútil zasiahnuť a nasadiť Moju mamu.

Jediným slabým miestom kuchárskej šou je pritom len piatok večer. Podvečerná klasická časť dosiahla ďalší nadpriemerný výkon s podielom nad 27 %, uspel taktiež sobotný špeciál. Aktuálne vysielaním špeciálom šou nepomáha, že sa v nich vyskytujú rovnakí účinkujúci ako pár hodín pred tým v podvečernej epizóde, diváci si tak vyberajú inú zábavu. Milujem Slovensko si neustále drží post piatkovej jednotky trhu, v 12 – 54 dosiahlo vysoký share až pod 23 %.

Markíze sa naďalej príliš nedarí s prvou piatkovou Farmou, keď ňou atakovala len 19 %. S Duelom už ale vyskočila, keď sa dostala na vysokú hodnotu pod 34 %. Pomohla jej k tomu Joj, ktorá podľa našich informácií programovou zmenou zaradenou reprízou Inkognita hlboko prepadla.

Z menších staníc sa darilo Plus, s X Factorom sa dostala nad 7 %, Kajínek na Dajto šiel pod 5 %. Markíze sa naďalej potvrdzuje neúspech so slabo spracovaným Superstar magazínom, na Doma prekročil tesne len 3 %. Nasledujúci film Láska a iné závislosti šiel pod 5 %.

Líder sa naďalej trápi s podvečernými Rodinnými prípadmi, v piatok atakovali 16 %.  Televízne noviny k tomu klesli až pod 26 %, slabšie hrali aj Noviny Joj s podielom takmer 24 %.

Čítať viac...
Nahor