Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj ide riešiť problematický off-time, usadia sa v ňom až dve novinky!

Televízia posilní investície do denného programu.

Až dve známe novinky Joj nájdu svoje pravidelné miesto v dennej štruktúre. Televízia sa pripravuje cez deň posilniť a urobí tak cez rôzne žánre.

Denne popoludní by mala svoje miesto nájsť šou Uhádni môj vek, ktorá sa má od 15. augusta predstaviť v pondelky a stredy v prime-time o 20:30 špeciálnymi vydaniami. Joj však s ňou ráta tak, ako je to aj v origináli, daily, pričom podľa prvej zverejnenej predbežnej štruktúry by ju mala nasadiť na 16-tu hodinu. Viac o šou Uhádni môj vek.

Aj keď sa o tom zatiaľ nehovorí, na off-time je plánovaná aj seriálová novinka Policajti v akcii, ktorú taktiež Joj odštartovala večer. Prvé vydanie v pondelok o 22:00 uhralo uspokojivý výkon. Aj v tomto prípade by malo ísť o denný formát, čo vysvetľuje lacnú produkciu, na ktorú sa diváci po zhliadnutí prvej časti sťažovali. Joj i v tomto prípade nasadila večer špeciálne časti – s podtitulom „škandalózne prípady“. Viac o Policajtoch v akcii.

Pokračovať na jeseň bude šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, s ktorou v rámci dennej premiérovej tvorby robili dvojičku Nákupné maniačky. Po tom, čo z nich odišiel Maroš Kočišík, je ich budúcnosť otázna, televízia však deklarovala záujem v nákupnej šou pokračovať.

Off-time je pre Joj už dlhodobo nestabilný. Kým Markíze sa v ňom doteraz darí s neraz aj multireprízovými seriálmi, televízna dvojka sa neraz trápi. Aktuálne sa podobne ako minulé leto posilnila šou Česko Slovensko má talent, ktorá jej už stúpla do nadpriemerov, tradične sa darí ranným reprízam Súdnej siene, hore televíziu držia v týchto týždňoch aj dopoludňajšie sitkomy či Noviny na obed. Najväčšou slabinou Joj je 16-ta hodina, kde dominujú Rodinné prípady. Rozdiel vo výkonoch sa prenáša aj do nasledujúceho spravodajského bloku.

Čítať viac...
Nahor