Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Joj hneď v úvode sezóny mení program! Do prime-time vytiahne aj vlaňajšiu novinku

Televízii nevyšiel pokus vytiahnuť novú konkurenciu proti Farme, tá napriek neúspechom Joj nevystrelila.

Joj už na začiatku jesennej sezóny mení svoj prime-time. To, že televízia pristúpi k zmenám, bolo jasné už v priebehu minulého týždňa, keď jej nevyšiel pokus nasadiť proti reality šou Farma novú konkurenciu českého seriálového hitu Slnečná. Jeho nenápadný nástup na konci leta nepritiahol divákov a seriál vôbec neuspel.

Televízna dvojka tak od tohto týždňa mení druhé večerné pásmo. Slnečná sa mala pôvodne pravidelne vysielať v utorky a stredy, nakoniec v každý večer pobeží odlišný program.

Na utorky o 21:40 vracia Joj akvizičný seriál 911, ktorý bude na premiérový Nový život nadväzovať reprízou prvej série. Tá sa vysielala práve v tomto slote pred vyše rokom v premiérach, keď ešte bežala v utorňajšom druhom pásme. Od druhej série sa presunula ako letný highlight na 20:30.

V stredy Joj zas vytiahne vlaňajšiu komediálnu novinku Delukse, z ktorej zopakuje prvú sériu. Tá bežala takto pred rokom na jeseň ako hlavný stredajší program, teraz bude dopĺňať o 21:40 premiérové Prázdniny. Joj už pripravuje aj novú druhú sériu Delukse, ktorú plánuje odvysielať budúci rok.

Vo štvrtok ostáva program podľa plánu, keď sa na obrazovky vracia politická talkshow Na hrane. Od novej sezóny mení moderátora, keď z relácie odišiel do nového projektu Michal Magušin, na jeho miesto nastúpi televízna redaktorka Jana Krescanko Dibáková, ktorá na relácii pracovala aj doteraz zo zákulisia.

Napriek neúspechu Joj sa nová Farma zatiaľ nad svoje priemery nedostáva a sledovanosťou nevystrelila.

Hýbe sa okolo svojich nižších hodnôt na úrovni 5 – 6 ratingov, tento pondelok padla aj do podpriemeru, keď už neuspel v repríze Pán profesor, ktorý jej predchádza. Farma je napriek tomu v druhom pásme suverénnym lídrom na trhu.

 

Čítať viac...
Nahor