Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj finišuje s promom na Evelyn, stavia ho na známych tvárach! Zaujme divákov Kredencu?

Televízia už budúcu stredu predstaví ďalšiu komediálnu novinku, v promovaní prešla do záverečnej fázy.

Po zavádzacej upútavke, v ktorej sa internetová postavička Evelyn predstavovala divákom, nasadila Joj do vysielania dvojicu spotov, v ktorých už odkrýva obrázky priamo z deja nového seriálu. V ňom sa budú okrem stabilných tvárí pravidelne objavovať hosťujúce osobnosti, pričom práve na nich aktuálne upútavky televízia postavila. V prome sa objavujú Sajfa, Božidara Turzonovová, Matej Landl či Sväťo Malachovský.

Sitkom Svet podľa Evelyn by mal svojím charakterom najviac cieliť na divákov, akých láka skeč šou Markízy Kredenc. Tej sa uplynulú jar darilo premenlivo, často sa však dokázala dostávať okolo alebo nad 8 ratingov. Vedela padať aj k sedmičke či pod ňu, v závere sezóny popri náraste Búrlivého vína, ktoré skeč šou predchádzalo, sa vyšvihla i nad deviatku.

Joj novému seriálu dopraje najlepší slot, aký aktuálne k dispozícii má, keď ho zaradí za Česko Slovensko má talent. Nábeh Talentu dokázali pri štarte zúžitkovať Dvojičky, ktoré sledovalo 10,4 % divákov s podielom 34 %. Vo svojom stabilnom čase v sobotu o 20:35 seriál následne uhral pod 9 ratingov a nad 7 %.

Upútavky Svet podľa Evelyn

Čítať viac...
Nahor