Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj finišuje s kampaňou na 1890, nasadila posledné veľké promo! Seriál pripravovala dva roky

Historická novinka je pre Joj jednou z najväčších v histórii, odštartuje ju v týždeň jej 15. narodenín.

Kampaň na najvýpravnejší seriál Joj tohto roka vrcholí. Televízia už intenzívne rotuje záverečné promo na novinku 1890, ktoré postavila na záberoch zo seriálu. Vo vyše minútovej upútavke sa divákom predstavujú hlavné postavy aj zápletka seriálu odohrávajúceho sa na Gemeri.

Televízia pri predstavovaní 1890 uviedla, že ide o jednu z jej najväčších produkcií vôbec. Seriál sa jej pritom podarilo sfinalizovať po dvojročnej príprave a nasadiť ho v čase narodenín. Generálny riaditeľ Joj, Marcel Grega, pridal, že ide o jeden z najkvalitnejších počinov v novodobej televíznej histórii. Na svojej sociálnej sieti tiež uviedol, že seriál prešiel kompletne filmovou prípravou. Viaceré dobové kostýmy sa pre novinku nechali priamo šiť, herci stvárňujúci hlavné postavy zas začali so skúšaním tri mesiace pred začatím výroby.

Historická detektívka 1890 sa stretne v priamom súboji s jedným z pilierov hlavnej časti jarnej sezóny Markízy, treťou sériou Tvoja tvár znie povedome. S jej promovaním začala Markíza neskôr, už taktiež rotuje hlavné promo.

Čítať viac...
Nahor