Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj Family už vysiela, pozrite si jej promo slučku! Kde bude dostupná?

Nová stanica naostro odštartuje o tri dni.

Joj Family už v Česku vysiela. Iba krátko po tom, čo získala Joj pre svoju novú českú stanicu licenciu, odštartovala v DVB-T jej testovacie vysielanie. V rámci neho rotuje v päťminútových intervaloch promo slučku, prostredníctvom ktorej predstavuje niektoré programy. Tým hlavným bude šou Česko Slovensko má talent, ktorá po prvýkrát nepôjde na Prime, prezentuje sa aj seriál Naši, ktorý Joj predabovala do češtiny, či ďalšie série ako Dr. Ludsky, Svet podľa Evelyn alebo Keby bolo keby.

Joj Family bude najmä spočiatku vyskladaná z programov slovenskej Joj. Špeciálne pre Česko vyrába epizódy Súdnej siene, rovnako tak aj federálny Talent. V budúcnosti by sa na stanici mali postupne objaviť aj akvizície a nie je vylúčené, že by sa vlastnej českej verzie dočkal aj iný z formátov Joj.

Nová česká stanica Joj Family bude okrem najrozšírenejšieho televízneho príjmu DVB-T dostupná aj u niektorých operátorov. Dohodla sa s najväčším satelitným operátorom Skylink a rovnako tak s káblovkou UPC či IPTV službou O2TV. U týchto dvoch operátorov sa nový kanál predstaví aj v HD verzii. Joj potvrdila príchod Joj Family aj do služieb Nej TV, Smart Comp, Telly a rokovať má s ďalšími operátormi. Ostré vysielanie stanice odštartuje v pondelok 5. septembra o 16:00 premiérovým dielom českej verzie programu Soudní síň.

Čítať viac...
Nahor