Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj Family sa už posilňuje: Vyrukuje s českými klasikami, zaplní nimi až 4 večery!

Po prvom mesiaci vysielania dopĺňa stanica akvizície.

Joj Family prechádza do druhej fázy. V snahe zaujať české publikum plní svoj prísľub a prichádza v štruktúre s akvizíciami. Nakúpila pritom české klasiky, ktoré majú u našich susedov veľkú popularitu.

Českým známym filmom vyhradí Joj Family hneď dva dni. Zaraďuje ich v pondelok za premiéru Česko Slovensko má talent od 22:00 a taktiež vo štvrtok do hlavného času. Počas októbra a novembra chce vysielať tituly ako Bouřlivé víno, Zralé víno, Mladé víno, Ecce Homo Homolka, Hogo Fogo Homolka, Homolka a Tobolka, Světáci, Evo vdej se, Neříkej mi Majore alebo Co je vám doktore.

Vo štvrtok za film zároveň zaraďuje aj českú seriálovú klasiku, keď od 20. októbra uvedie sériu Žena za pultem. Nasledujúci deň od 21. októbra k tomu nasadzuje aj ďalšiu klasiku Chlapci a chlapi, ktorá zaplní piatkové večery. So známou českou značkou vyrukuje taktiež v sobotnom prime-time. Od 29. októbra začína budovať okno „česká krimi klasika“, ktoré otvorí séria Ve znamení Merkura.

Tieto série ale aj ďalšie využil pri svojom rozbehu aj Barrandov. České klasiky mu neraz prinášali najlepšie výkony a vďaka nim tak pritiahol pozornosť divákov a do budúcna posilnil svoje postavenie. Úspech televíziám prinášajú dodnes, Prima napríklad v súčasnosti našla v Chalupároch fungujúcu konkurenciu voči nedobytnej Ordinácii v ružovej záhrade, stávka na klasiku proti českému valcu sa v minulosti vyplatila aj Českej televízii.

Čítať viac...
Nahor