Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj ešte v lete zaútočí na silné okno Markízy! Nové časti Mojej mamy k tomu nasadzuje okamžite

Joj reaguje na značne podpriemerné výkony repríz kuchárskej šou, ešte v auguste zároveň posilní off-time.

Premiéry Moja mama varí lepšie ako tvoja sa vrátia skôr. Kým pôvodne s nimi rátala Joj od 15. augusta, do vysielania ich zaraďuje už s týždenným predstihom od pondelka 8. augusta. Televízia pravdepodobne reaguje na hlboké podpriemery, ktoré kuchárska šou dosahuje s reprízami.

Tie však evidentne trpeli najmä nábehom, nakoľko Joj toto leto nevychádza popoludnie pred Novinami o 17. V piatok totiž tento čas výrazne pozdvihla komédia Snežné psy a Moja mama aj v repríze razom stúpla nad 15 % po silnejších Novinách.

Aktualizácia: Joj podporuje návrat premiér Mojej mamy aj novým promom, dnes do vysielania nasadzuje trailer k novej sérii.

Aj tento problém sa pokúsi Joj vyriešiť. Už od 15. augusta posilňuje 16-tu hodinu pôvodným premiérovým programom, keď do tohto času nasadzuje Policajtov v akcii. Potvrdzuje tak informácie portálu Mediaboom.sk, že nízkorozpočtový seriál vyrába pre pozdvihnutie off-time. Nateraz budú Policajti v akcii zaraďovaní od pondelka do štvrtka, v piatky ich nahradí repríza Uhádni môj vek. Aj táto šou vzniká pre denný slot.

Policajtov v akcii vyťahuje televízna dvojka do súboja proti silnému oknu Markízy, ktorá o 16:00 zastabilizovala Rodinné prípady. Tie jej i v repríze v tomto čase vynášajú vysoké nadpriemery, neraz aj blízko tridsiatky. Aj v tomto prípade platí, že výkonné Rodinné prípady výrazne vplývajú na výkonnosť Prvých Televíznych novín, ktoré sa im podarilo zdvihnúť. To zároveň pomáha aj ďalšiemu programu.

Čítať viac...
Nahor