Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj drží večerný odstup, Televízne noviny sa prepadávajú stále viac! Jednotka podvečer prešprintovala Markízu

Celodenne sa podobne ako v pondelok dostala dopredu Markíza, opäť len s minimálnym náskokom.

Markíza naďalej stráca. V prime-time ju najviac zrádzajú Televízne noviny, ktoré v stredu opäť o niečo klesli, keď už malo prekročiť share len 21 %. Krimi pritom popri nich atakovali 28 % a Noviny sa cez 28 % prehupli. Znovu sa pritom stali najsledovanejším programom dňa.

Televízii pritom tak, ako by si predstavovala, nefungujú ani niektoré premiérové večerné programy. Chart Show totiž medzitýždenne veľa ďalších divákov nezískala, keď len tesne prekročila 7 ratingov a v podieli uhrala podiel 20,6 %. Úplne totožný výkon získala aj česká klasika Copak je to za vojáka, ktorá pre Joj vybojovala tesnú výhru v 12+.

Na menších vyskočil najvyššie film Salt na Dajto, ktorý podliezol 7 %, Vymenené  životy šli pod 5 a na 6 %. Kuriér na Plus sa hýbal okolo 4 a 6 %, kriminálky CSI na Wau zas pod a nad 4 %. Wau sa podarilo predbehnúť Domu v prime-time, zo všetkých malých staníc však bolo celodenne aj večer najvyššie Dajto.

Podvečer je na tom stále mimoriadne slabo Koleso šťastia, ktoré prepadlo s podielom takmer 11 %. Dvojkou na trhu bola Jednotka s 5 proti 5, ktoré u mladých podliezlo až 16 % a výrazne sa Markíze vzdialilo. Joj ako líder s Moja mama varí lepšie ako tvoja šla až pod 25 %.

V prime-time sa stala Joj víťazom z náskokom vyše 3 podielových bodov, dostala sa na 23 %. Celodenne ju Markíza predbehla o 2 desatiny s výkonom 18,4 %. Tá však naďalej výraznejšie stráca oproti priemerným denným výkonom na jeseň, pre Joj tieto čísla znamenajú aj vyššie nadpriemery.

Čítať viac...
Nahor