Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj drží nadvládu nad štvrtkovým večerom, Dobre vedieť nárast nepotvrdilo!

Slabší nábeh a silnejšia Joj vrátili kvíz lídra k tradičným číslam.

Štvrtkový večer opäť ovládla televízna dvojka. Naši sa pri menšom počte divákov pri obrazovke vzdialili ôsmim ratingom s výkonom nad 8 %, v podieli však boli tradične vysoko s hodnotou cez 25 %. Víťazný post držala Joj aj s Inkognitom, ktoré prekročilo 6 ratingov s podielom málo nad 23 %. Relácii s Vladom Voštinárom sa podarilo mať viac divákov ako MasterChefovi, ten uhral šestku s podielom tesne cez 19 %. Dobre vedieť! nepotvrdilo utorňajší výskok, dosiahlo svoj štandard s podielom nad 22 %.

Aj medzi menšími bola vpredu stanica Joj, keď najprv Hoď svišťom šiel pod 7 % a film Železná päsť až nad 8 %. Monk na Doma prekročil 5 %, Dr. House taktiež ale len tesne. Prvý diel Kúsok zo mňa uhral 5,5 %, túto istú hodnotu zaznamenal aj hlavný štvrtkový film Dajto Patriot. CSI Las Miami na Wau preliezla dvojku, CSI Las Vegas sa už dostala pod 4 %.

Podvečer boli programy tentokrát vyrovnané, o minimum ratingu vyhrali Susedské prípady, v podieli však šli rovnako pod 18 % ako Moja mama varí lepšie ako tvoja. Televízne noviny sa dostali pod 28 %, Noviny zas pod 25 %.

Najsledovanejším programom dňa sa stalo Najlepšie počasie pred Našimi, Joj vyhrala prime-time o takmer dva podielové body, pričom večer zvíťazila aj ako skupina.

Čítať viac...
Nahor