Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Pikošky

Joj dostala od RTVS darček: V jej najsledovanejšej relácii odpromovala novinku Rok koňa

Veľký návrat Milujem Slovensko potešil aj televíziu z Koliby.

Dlho avizovaný a rovnako intenzívne očakávaný návrat Milujem Slovensko nepotešil len divákov či samotnú RTVS prostredníctvom utešenej sledovanosti, ale aj konkurenčnú televíziu. Jedným z hostí prvého vydania tretej sezóny relácie bol aj Ján Dobrík, ktorý stvárni hlavnú postavu v pripravovanej veľkej seriálovej novinke Joj, Rok koňa. Kým samotná televízia o novom seriáli skôr mlčí, v Milujem Slovensko sa jej dostalo pozornosti.

Dobrík súťažil v mužstve Dana Dangla, ktorý pri predstavovaní svojho tímu divákom prezradil, že Dobrík sa stane už čoskoro hlavnou tvárou nového seriálu. Dvojica síce nemohla prezradiť ani jeho názov a ani čas, kedy sa dostane na obrazovky, nakoľko definitíva nepadla ani v samotnej Joj, Dangl však zdôraznil, že ide o veľký projekt, pričom Dobrík dodal, že seriál bude zaručene úspešný. Diváci tak dostali účinnú teasingovú masáž v čase, keď o projekte Joj skôr mlčí.

Rok koňa je počinom Danice Halákovej, spolutvorkyne seriálov Búrlivé víno a Chlapi neplačú. Jej novinka vyrábaná pre Joj má ambíciu predčiť oba spomínané seriály, opäť sa do popredia dostane romantická dvojica, ktorú stvárni Ján Dobrík spoločne s mladou herečkou Monikou Šagátovou. Seriál staví na výpravné exteriéry, „lepší príbeh“ a, samozrejme, kone. Všetko o seriálovej novinke spoločne s videoukážkou nájdete v tomto článku.

Napriek tomu, že Rok koňa bol v niektorých médiách prezentovaný ako jesenný seriál, zatiaľ to nie je isté. Podľa našich informácií definitíva stále nepadla, už začiatkom augusta bol najpravdepodobnejším termínom pre nasadenie seriálu až rok 2015. Joj je taktiež zatiaľ skúpa na informácie, o seriáli prehovorila len v čase, keď došlo k úniku materiálov prezentovaných klientom televízie. Nič nové ale neprezradila.

Čítať viac...
Nahor