Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj došla trpezlivosť s ďalším programom! Opäť robí zmeny v prime-time

Tento raz si na mušku zobrala pondelkový večer.

Televízna dvojka sa stále od pondelka do štvrtka po 21:30 trápi a so zmenou po strede a štvrtku prichádza aj v pondelok. Napriek nemalým očakávaniam televízii vôbec nefunguje druhá séria Vikingov, ktorá už od prvej časti hrala veľmi slabé podiely a svoj „štandard“ dokonca pravidelne znižovala.

Už od budúceho týždňa tak túto akvizíciu na hlavnom kanáli Joj nenájdete, keď televízia namiesto nich uvedie akčnú komédiu Česká spojka. Na ďalší týždeň, v 43. týždni, zas televízia skúsi zaujať s Jackiem Chanom a westernovou komédiou Vtedy na východe. Pondelkový večer po Paneláku tak bude Joj, zdá sa, ladiť do komediálneho žánru.

Okrem Vikingov z Joj zmizne aj nočný seriál Hannibal. Ten televízia už pre tento týždeň odsunula na neskorší čas. Obe akvizície však z programu Joj Group nezmiznú, dokonca dvojicu seriálov nebudú musieť diváci ani v programe hľadať. Tak, ako už vo viacerých prípadoch, ich Joj presúva na menšiu Plus, ktorej bude, zdá sa, patriť čoraz viac akvizičných seriálov. V pondelňajšom prime-time Plus od budúceho týždňa obsadí kriminálka CSI Las Vegas už len okno o 20:45, o 21:45 odvysiela Vikingov a o 22:45 Hannibala.

Foto: Česká spojka

Čítať viac...
Nahor