Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj ďalší deň silným lídrom, multireprízový film dorovnal Dobre vedieť! Koleso šťastia naďalej katastrofou

Markíza sa trápila aj vo štvrtok.

Premiérový program zatiaľ Markíze výhodu oproti konkurencii neprináša. Investícia do novej časti Dobre vedieť! tentoraz nestačila televízii na výhru, keď sa na šou dotiahla Joj s jej multireprízovým filmom Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození. Oba programy dosiahli totožný rating 8,3 %, film získal podiel tesne nad 21 %, Dobre vedieť! malo prekročiť 20 %. Hviezdna párty opäť neuspela, prekročila len 16 %. Zaznamenala však rast.

Joj bola pred Markízou už od poludnia, najväčší rozdiel opäť nastal podvečer, kedy Moja mama varí lepšie ako tvoja šla pod 21 %, Koleso šťastia prepadlo len s hodnotou pod 11 %. V komerčnej cieľovke bola Markíza trojkou na trhu, Jednotka v nej s filmom V službách kráľa dosiahla podiel cez 13 %. Televízne noviny sa naďalej trápia, šli cez 23 %, Noviny šli opäť tesne nad 31 %. Ich rating sa dostal až na 12 %, spoločne s Najlepším počasím im patrilo čelo dňa.

Medzi menšími nie je známa sledovanosť Doma a Wau, stanica Markízy však mala byť vpredu spoločne s Dajto, ktorého film Smrtiaca zbraň bol najvyššie, podiel atakoval 6 %. Nebezpečný únos na Plus šiel pod 5 %.

Celodenne mala Joj uhrať podiel 18,4 %, Markíza za ňou opäť značne zaostala s výkonom len 15,8 %. V prime-time sa Joj udržala vysoko s podielom 24 %, líder si polepšil tesne nad 20 %. Jednotka naďalej dýcha na krk Markíza celodenne v 12+, bola za ňou o podielový bod.

Čítať viac...
Nahor