Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj Cinema štartuje, pozrite si jej veľký predstavovací trailer!

Joj Cinema sa začína predstavovať českým a slovenským divákom prostredníctvom veľkého stosekundového traileru.

Filmový kanál Joj Group dnes začína svoje vysielanie a televízia spúšťa kampaň na jej novú stanicu. Joj Cinema sa divákom predstaví ako stanica s najčerstvejšími filmovými premiérami, pričom svoje filmy nebude prerušovať reklamou. Joj Cinema už nasadila veľký televízny stosekundový trailer, ktorý bude súčasťou jej promoslučiek.

Čítajte aj: Filmový kanál Joj Cinema potvrdený u ďalších operátorov! Pozrite sa akých

[wpvp_player src=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/joj-cinema-trailer.mp4 width=600 height=338 splash=http://mediaboom.sk/wp-content/uploads/2014/12/joj-cinema-skutocny-filmovy-zazitok.png]
Joj Cinema odštartuje dnes 15. júna 2015 o 18:30. Exkluzívne informácie o štarte stanice vám priniesol portál Mediaboom.sk. Filmový kanál odštartuje vysielanie snímkou Frajeri vo Vegas, už nasledujúci film John Wick bude jeho prvou česko-slovenskou televíznou premiérou. Stanica vysiela pod českou licenciou, česká Rada odklepla zmenu licencie, ktorá pôvodne patrila Plus. Joj Cinema bude vysielať v češtine, v rovnakom jazyku ponúka aj predstavovací trailer. Na tomto mieste nájdete kompletný program prvého týždňa vysielania stanice.

Čítať viac...
Nahor