Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj Cinema posilnila pokrytie, dostala sa do UPC! Operátor pridáva aj ďalšie kanály

Od 30. júna bude programová ponuka UPC rozšírená o 6 nových staníc, z toho 3 v HD kvalite.

Joj Cinema rozšíri pokrytie. Od konca júna ju do svojej základnej ponuky pridá operátor UPC, ktorý ju zaradí v SD aj HD kvalite. Stane súčasťou balíčka Digital Basic, ako i súčasťou ponuky mobilnej televízie Horizon Go a bude pre ňu dostupná aj služba TV Archív.

Filmová stanica Joj Cinema, ktorá musela koncom mája opäť meniť logo, odštartovala svoje vysielanie v polovici júna 2015 ako televízia pre český a slovenský trh. Dnešným dňom je dostupná v ponuke operátorov Orange, Skylink, Slovak Telekom, Digi Slovakia, Towercom, Slovanet, ANTIK Telecom, CentroNet, O2 Czech Republic či T-Mobile Czech Republic.

UPC pridáva aj ďalšie stanice Mňam TV, Mňau TV a Fashion TV, ktoré taktiež rozšíria ponuku balíčka Digital Basic. Ďalšou pridanou stanicou bude Filmbox Premium HD, ktorá rozšíri ponuku rovnomenného prémiového balíčka Filmbox. Od 30. júna do ponuky mobilnej televízie Horizon Go pribudne stanica Eurosport2 HD a z ponuky digitálnej televízie naopak vypadne Universal Channel, ktorý na Slovensku ukončil vysielanie.

Spoločnosť UPC týmto rozšírením programovej ponuky opätovne potvrdzuje svoje úsilie poskytovať žánrovo rozmanitú bohatú programovú ponuku, s prihliadnutím na požiadavky a predstavy zákazníkov. Okrem obohacovania ponuky o nové programy sa sústreďujeme taktiež na čo najvyšší podiel programov v HD rozlíšení, ktorých sú v súčasnosti už viac ako tri desiatky. Verím, že novo pridané programy spestria výber pre divákov televíznej zábavy, ktorú si môžu vychutnávať aj v HD kvalite,“ uviedol Martin Miller, poverený generálny riaditeľ spoločnosti UPC v Českej a Slovenskej republike.

Čítať viac...
Nahor