Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

JOJ chystá „Veľký týždeň“ plný premiér. Po dlhom čase sa vracia k tématickým dňom

Joj pripravila na január štart takmer všetkých dôležitých projektov, od ktorých očakáva zastabilizovanie sledovanosti a konečne jej nárast. Od 20. do 27. januára JOJ spúšťa hlavné formáty pre pondelňajší až piatkový večer a pre svojich divákov tak pripravila „veľký týždeň“, ktorým spustí novú sezónu. „Už od prvého týždňa bude sezóna charakterizovaná novými žánrami, formátmi ako aj novinkami v zabehnutých reláciách a seriáloch,“ píše televízia v tlačovej správe.

Televízia sa po dlhom čase vracia k tematickým večerom. Pondelok bude patriť tak ako kedysi zábave. Joj vysielala dlhé roky počas pondelňajších večerov sitkomy – od Kutyila cez Hoď svišťom či Profesionálov. Tento raz Joj prinesie opäť nový komediálny seriál, pričom pôjde o jedinečný formát – prvý javiskový sitkom. Divácky populárna zostava hercov, ktorí sa pravidelne objavovali v improvizačnej šou Partička, bude odteraz súčasťou nového seriálu Kukátko, ktorého dej síce budú mať daný, no Dano Dangl spolu s publikom ho budú môcť svojvoľne meniť. Zábavný večer bude vytvárať Kukátko v tandeme s novým ešte zábavnejším Panelákom. Ten bude plynule vo vysielaní pokračovať až do štvrtka. Viac o zmenách v Paneláku.

Utorky a stredy budú dramatické. Aj tu sa televízia vracia ku kedysi výnimočným dramatickým projektom, vďaka ktorým si vybudovala pozíciu jednotky v seriálovej tvorbe na Slovensku. Na seriály ako Odsúdené, Ako som prežil či Dr. Dokonalý nadviaže opäť v spolupráci s D.N.A. Production novinkou Vdova. V nej na obrazovky vracia Michaelu Čobejovú, ktorá prichádza o svojho muža – mafiána. Aby zistila o jeho smrti viac, musí sa dostať do podsvetia a prekonať samú seba. Vdova bude patriť utorkovým večerom, naplánovaných je 19 epizód. V stredy Joj tradične vysiela akvizičné kriminálky, 22. januára bude pokračovať v premiérovej 9. sérii Kostí. V tlačovej správe televízia ohlasuje aj nové epizódy kriminálky CSI.

Pred záverom týždňa sa Joj opäť vráti ku zábave a to s novou sériou Profesionálov. Práve ich návrat zaznamenal veľký ohlas medzi divákmi. Tento raz sa však zostava nešikovných policajtov nevráti v oklieštenej zostave, chýbať už nebude ani Helena Krajčiová, ktorá stihla niekoľko častí natočiť ešte v decembri. Na piatky Joj pripravila úplnú novinku, premiéru amerického komediálneho seriálu Prefíkané slúžky.

 

Čítať viac...
Nahor