Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chystá s Telekomom odhaliť veľké prekvapenie! V očakávaný deň štartu Ťuki TV

Televízia a operátor chystajú na Deň detí spoločnú tlačovku.

Štart novej detskej stanice Joj Group, Ťuki TV, o ktorej vzniku vás exkluzívne informoval portál Mediaboom.sk, sa blíži. Ako už naznačili viaceré zdroje z televízie, svoje vysielanie by mala odštartovať už od júna a zdá sa, že tento termín dodrží.

Ako sme vás už ako prví informovali, Ťuki TV, bude dostupná exkluzívne u jediného operátora. Podľa viacerých zdrojov ním bude Telekom, televízia aj operátor však vytrvalo odmietajú potvrdiť informácie. Všetko sa však zmení už na Medzinárodný deň detí v pondelok 1. júna. Na tento deň totiž zvolala Joj aj Telekom tlačovú konferenciu, na ktorej sa chystajú „rozbaliť veľké prekvapenie malým aj veľkým“. Podľa zákulisných informácií má Ťuki TV svoje vysielanie spustiť práve v tento deň.

O Ťuki TV je už dnes známych mnoho podrobností. Joj na svojom webe tukitv.sk poodhalila, akú vlastnú tvorbu chce na Ťuki priniesť. Uvádza, že by malo ísť o “originálny vzdelávací program s pesničkami” či “čítanie rozprávok pred spaním so známymi slovenskými hercami”. Známe sú aj prvé rozprávky, ktoré Ťuki prinesie. Tak ako už naznačila aj v kampani, v ponuke má viacero kultoviek ako Miazgovci, Bolek a Lolek, No počkaj zajac, Pat a Mat, Krtko, Bob a Bobek či Kremienok a Chocholúšik. Viac informácií nájdete v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor