Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Súdna sieň od januára opúšťa čas o 18-tej! Čo ju nahradí?

Joj po druhý raz skúsi významne obmeniť čas o 18:00.

Od roku 2008 je najväčšou istotou Joj v čase pred správami Súdna sieň. Napriek tomu, že mnohí ju považujú za depresívny program, dodnes dokáže s ohľadom na priemer Joj dosahovať nadpriemerné výkony.

Televízna dvojka už dlhšie vie, že Súdna sieň nebude fungovať naveky a po druhý raz v histórii sa pokúsi razantne zmeniť žáner. Po tom, čo v septembri 2013 a v januári 2014 skúsila Joj dvakrát uspieť s denným seriálom Klan, od januára 2014 staví na väčšiu istotu.

Už od pondelka 12. januára chce Joj v čase o 18:00 nasadiť premiérové časti dennej šou Nákupné maniačky. Relácia vyrábaná pôvodne pre menšiu Wau sa tak dočká svojho vôbec najlepšieho priestoru v histórii. Ostatnú sezónu sa vysielala o 16-tej, kde často dosahovala vôbec najlepšie podiely z off-time ponuky Joj. Televízia tiež vyskúša výkonnosť formátu v náročnejšom čase a to ešte pred tým, než bude musieť definitívne rozhodnúť, kam osadí Panelák.

Súdna sieň sa však týmto krokom z poobednej štruktúry Joj nevytratí. Televízia s ňou ráta v prázdnom okne o 16:00, zatiaľ však avizuje len reprízové časti. Diváci zvyknutí na Súdnu sieň o 18-tej ju budú mať k dispozícii aj naďalej, Joj ju podobne ako pri Klane presunie do obdobného času na Wauku. Štart však bude mať približne o 17:45. Aj v tomto prípade platia zmeny od pondelka 12. januára.

Čítať viac...
Nahor