Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chystá potichu návrat jej niekdajšieho najväčšieho seriálového hitu!

Televízna dvojka opráši seriál, ktorý bol jej prvým veľkým úlovkom na poli akvizícií a ktorý výrazne zareazonoval aj u médií.

Na obrazovku Joj sa vracia jej kedysi najväčší seriálový úlovok. Televízia už od najbližšej nedele predpoludním nasadzuje seriál Nezvestní (Lost), ktorý na Slovensku odštartoval po masívnej kampani.

Joj Nezvestných uviedla vo februári 2006, pričom avizovala príchod najlepšieho seriálu na svete. Nasadenie vtedajšieho amerického hitu na našich obrazovkách bola v tom čase veľká udalosť, čo ocenili aj mnohé médiá. Nezvestní sa tak dočkali pri svojom príchode na náš trh jednej z najväčších medializácií. Už pár rokov na to sa ukázala sila kvalitných akvizícií u nás.

Seriál sa po takmer dekáde od svojej slovenskej premiéry vracia dokonca na hlavnú Jojku a to na deň, ktorý mu patril v úvodných dvoch sériách. Vysielať sa bude opäť v nedeľu, už však nie v hlavnom vysielacom čase ale okolo obeda. Prvýkrát v nedeľu 20. septembra mu bude patriť čas od 11:00, o týždeň na to začne po 10-tej. Televízia chce ponúkať dve časti po sebe, začne prvou sériou.

Nezvestní odštartovali na Joj v nedeľu 12. februára 2006 po 20:05 s veľkým úspechom, keď ich sledovalo 724-tisíc divákov s podielom 30,5 %. Rating vtedy predstavoval 15,8 % (všetko v 12+). Seriál sa držal aj naďalej v nadpriemere, od jesene 2006 televízia nasadila dokonca dve časti po sebe. Premiérová tretia séria bola v roku 2009 nasadená už na soboty okolo obeda, nakoniec skončila v nočných hodinách.

Čítať viac...
Nahor