Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chystá na jeseň ďalšiu novinku! Vysielať bude aj highlight Českej televízie

Poznáme ďalšie dve dôležité novinky vo vysielaní komerčnej dvojky.

Jediná pôvodná seriálová novinka Joj tejto jesene, Dr. Ema, už pozná svoj dátum štartu. Podľa aktuálne vydaných programových plánov ju Joj nasadí do vysielania už vo štvrtok 4. septembra po Paneláku o 21:40 a potvrdí tak neoficiálne špekulácie o spustení seriálu začiatkom septembra. Seriál má 14 častí, pri súvislom vysielaní raz do týždňa by Dr. Ema vydržala televízii do 4. decembra.

Predstavujeme seriál Dr. Ema: Novinka prinesie výnimočný obraz, odštartuje v septembri

Poznáme taktiež ďalšiu novinku Joj, ktorú zatiaľ médiám ani divákom televízia neprezradila. Túto jeseň chystá vysielať aj nový komediálny seriál Českej televízie Neviditeľní, ktorý česká verejnoprávna Jednotka púšťa do vysielania v septembri. Podľa oficiálnych informácií plánuje ČT vysielať svoj jesenný highlight v piatky a rovnako v piatky s ním ráta aj Jojka. Tá sa tak rozhodla zaexperimentovať v dlhodobo podpriemernom piatkovom prime-time.

Komediálny seriál Neviditeľní má 13 častí a Joj ho spolu s ČT bude vysielať prakticky súbežne. Na českej stanici bude začínať akurát s polhodinovým predstihom o 20:00. Joj seriál nasadzuje do programu už od piatka 5. septembra o 20:30. V seriáli s netradičným námetom hrajú Jiří Bartoška, Kristýna Liška Boková, Jiří Langmajer, Ivana Chýlková, Kryštof Hádek, Jana Plodková, Luděk Sobota či Ondřej Hejma.

O seriáli Neviditeľní
Trinásťdielny komediálny seriál o menšine žijúcej v utajení medzi nami. O vodných ľuďoch. Vyzerajú ako my, majú len jednu zvláštnosť: vedia dýchať vodu. V poslednej dobe ich ubúda. Majú problém s klesajúcou pôrodnosťou a vďaka páreniu sa „suchými“ pomaly prichádzajú o svoju zázračnú schopnosť, vďaka ktorej sa líšia od ľudí. Občas sa tiež stane, že sa medzi nimi objaví tzv. „vlk“, vodník, ktorý o sebe nevedel, že je vodníkom. Problém nastane, keď sa ukáže, že jedným takým „vlkom“, je mediálne známy pražský lobista Laušman. Že je vodník, o sebe zistí potom, čo sa mu nepodarilo utopiť. Teraz je mu v pätách nielen polícia, ktorá ho stíha pre jeho podvody, ale aj vodníci, ktorí sa boja prezradenia. Vo svojich cieľoch však nie sú jednotní, a tak sa nájde jeden, ktorý mu zachráni život. A ani netuší, čo všetko záchranou Laušman rozpúta…

Čítať viac...
Nahor