Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

JOJ nasadí v novembri novú show, Markíza bude pokračovať s Farmou

Na bratislavskej Kolibe chystajú do vysielania ďalšie programové novinky. Potom, čo televízia zriedila frekvenciu a odsunula do neskorého vysielacieho času reality show Vyvolení Dom snov pre jej nedostatočnú sledovanosť, chystá do vysielania nové programy.

Už tento pondelok nasadila svoj nový seriál z dedinského prostredia Dedičstvo. V utorky a štvrtky o 21.40 po novom vysiela Geissenovcov. Od novembra by do štruktúry mala pribudnúť slovenská verzia show Age of Love, v ktorej si bude Juraj Dekrét hľadať partnerku svojho života. Ide o show typu Bachelor, ktorá má pozmenené pravidlá a v USA sa vysielala jednu sezónu na stanici NBC pod názvom Age of Love. V nej si svoju vyvolenú hľadal austrálsky tenista Mark Philippoussis. JOJ sa rozhodla neangažovať mediálne známu osobnosť, ale nevestu si bude hľadať Juraj Dekrét, ktorý sa o to pokúšal už raz v relácii Mama, ožeň ma!

dekret

JOJ v tomto prípade zrejme nemohla siahnuť po originálnom formáte The Bachelor, nakoľko ten vlastní nový majiteľ konkurenčnej Markízy. Podľa našich informácií práve o projekte Bachelor – Nevesta pre Milionára – uvažovali ako o projekte pre najbližšiu sezónu aj v samotnej Markíze. K realizácii však zatiaľ nedošlo a JOJ svojho konkurenta predbehla. Show by mohla niesť niektorý z názvov, ktorý si JOJ v týchto dňoch registrovala – napríklad Láska na celý život alebo Kým nás smrť nerozdelí. Poznáme však termín štartu show, ktorá by sa na obrazovke JOJ mala objaviť už v novembri a vysielať raz do týždňa. Show je už podľa dostupných informácií vyrobená a dokončuje sa postprodukcia. Okrem reality zoznamky v JOJ pripravujú aj nový seriál v hlavnej úlohe s Michaelou Čobejovou (čítajte tu: Michaela Čobejová sa vracia na obrazovky!). Aj o tomto programe zisťujeme podrobnosti, ktoré v najbližších dňoch prinesieme. Nové relácie pripravuje aj konkurenčná Markíza, nakrútené má napríklad nové časti Zámeny manželiek, či novinku Svokra, obe čakajú na zaradenie do vysielania. Aj v tomto prípade vám prinesieme ďalšie informácie o novinkách vo vysielaní Markízy. Minimálne do konca novembra by mala Markíza vysielať svoju reality show Farma. JOJ Vyvolených obmedzuje, Markíza si zrejme show ponechá čo najdlhšie. Farma síce nedosahuje výsledky predchádzajúcich sérií, ale v čase svojho vysielania je jednotkou.

Foto: JOJ.sk

Čítať viac...
Nahor