Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chce už o týždeň obrátiť vývoj v jej najproblematickejšom slote, predstavila tretiu sériu ťaháku Prázdniny!

V tretej sérii dostanú Prázdniny svoj tretí vysielací deň.

Joj sa od marca chystá na posilnenie štruktúry. Okrem podvečernej novinky Lucky Room plánuje zaradenie večernej novej game show Rozum v hrsti, ktorej štart sa zatiaľ odkladá. Zároveň vytiahne komediálny seriál Prázdniny, ktorý je v týchto rokoch jej najsilnejším.

Prázdniny sa zatiaľ v každej sérii vysielali v iný vysielací deň a bude tomu tak aj tentoraz. Po strede a piatku im Joj pre tretiu sériu zvolila utorňajší večer, kde sa od tohto roka trápila. Neuspela jej januárová novinka Reštart, ktorú nakoniec presunula na stredy za Som mama a dočasne vrátila zábavnú šou Nikto nie je dokonalý. Tá dvihla sledovanosť utorňajšieho večera až s tohtotždňovou druhou časťou.

Tretia séria Prázdnin odštartuje o týždeň v utorok 5. marca. Rodinno-komediálny seriál je pre Joj od svojho nasadenia na jar 2017 najsledovanejším seriálom televízie. V prvej sérii sa stabilne držal nad 10 ratingami, v tej druhej bol najčastejšie pod touto hranicou. Prázdninám bude aktuálne tvoriť konkurenciu dobre rozbehnuté Dobre vedieť, Markíza však už dlhšie vyčkáva s nasadením veľkej novinky Svadba na prvý pohľad, s ktorou ráta práve v utorky.

Anotácia k tretej sérii Prázdnin
Prešiel rok a opäť sa blížia letné prázdniny. Deti sa už nevedia dočkať toho, kedy pôjdu s otcami na chalupu. Otcovia však tento rok majú hlavu plnú povinností. Jano sa stal zástupcom riaditeľa v škole a musí cez leto zostaviť rozvrhy. Jeho jediný syn Gorazd odíde k strýkovi do Kanady, aby si zlepšil angličtinu. V Kanade sa mu darí a dostane sa aj do hokejového tímu, preto sa rozhodne ostať v Kanade aj počas leta. Zdeno sa stal učiteľom telesnej výchovy a musí si dorobiť pedagogické minimum a preto ho v lete čaká príprava na skúšky. Laco zavesil Ofsajd na klinec, ale na leto mu pribudne jedno dieťa – jeho malý brácha Venca. Venca má 11 rokov a Laco sa rozhodne ho vziať so sebou na chalupu. A tak do partie deciek pribudne Ondrov a Miškov strejda – Venca.

V takýchto nových životných situáciách sa chlapi vyberú s deckami na chalupu. Jano a Zdeno sú zaneprázdnení. Jano si berie so sebou papierovačky. Zdeno sa učí na skúšky. Jedine Laco si užíva dovolenku a stojí pri deťoch, ktoré sú z toho nešťastné. Vrcholom je, keď zistia, že Jano si tento rok neurobil zoznam aktivít a výletov, čo budú počas dovolenky robiť. Na chalupe otcov s deťmi čaká prekvapenie v podobe nového nájomníka. Susedovi Benčíkovi sa stala katastrofa a tak sa nasťahoval k nim do stodoly.

Decká zoberú organizáciu prázdnin do svojich rúk, otcom zakážu mobily a program vymyslia sami. Chalupárska dovolenka je predsa na to, aby si to spoločne užili. A aj si to užijú. Okrem výletu na Novozélandskú farmu, zažijú plavbu na Baťovom kanáli, zostroja si vlastnú šmykľavku a tiež nájdu poklad, ktorý pred tridsiatimi piatimi rokmi zakopali ich otcovia.

Čítať viac...
Nahor