Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj chce svoj najväčší podvečerný ťahák nasadiť už čoskoro, Lucky Room odhalil moderátorov! Vonku prvá ukážka

Televízia od nového roka podvečer nasadzuje súťažné šou, do hlavnej sezóny by mala nastúpiť so zatiaľ najväčším kvízom.

Celkovo až päť denných kvízov či súťažných hier začala Joj pripravovať v ostatnom období, pričom im miesto našla v podvečernom čase. V tom sa od minuloročného nástupu Oteckov trápi a stav sa jej nedarí razantnejšie zvrátiť ani tento rok.

Po IQ Taxi, ktorého prvú várku nakrútených častí dovysiela tento týždeň, nasadí televízia na podvečery ďalší kvíz Po škole, v ktorom sa proti sebe postavia dvojice zložené z rodiča a jeho potomka. Súťažia medzi sebou odpovedaním na otázky zo stredoškolského učiva. Joj pritom novinku promuje prostredníctvom účasti známych osobností, ktoré si v hre zahrajú so svojimi deťmi, objavia sa napríklad Ľuboš Sarnovský, Henrieta Mičkovicová, Andrej Bičan, Zuzana Vačková, Matej Landl či Elena Podzámska. Moderátorom je Martin Chynoranský.

Joj by však už v najbližších týždňoch mala do vysielania nasadiť svoj dosiaľ najväčší kvíz, s ktorého výrobou začala len v uplynulých dňoch. Nová denná šou Lucky Room, s podtitulom izba plná peňazí, má priniesť súťažiacim možnosť vyhrať dosiaľ najväčší balík peňazí, hrať majú až o 250 000 eur. Televízia už pritom odhalila moderátorov novinky, ktorými sa stanú Marcel Forgáč a Barbora Rakovská. Obaja budú mať v súťaži svoje vlastné úlohy. Režisérsky si Lucky Room na starosť zobral Tomáš Eibner, ktorý dlhodobo pre Joj vyrábal aj dennú šou Moja mama varí lepšie ako tvoja, režíruje tiež Inkognito.

O súťaži Lucky Room
K výhre sa dostane každý, kto sa chce zabaviť, zároveň dokáže aj poriadne riskovať a nemá zábrany zodpovedať na akúkoľvek vedomostnú otázku. V každej epizóde si zmerajú sily traja hlavní hráči, ktorých úlohou je odpovedať na vedomostné otázky. Každého hráča budú v špeciálnej miestnosti zvanej „lucky room“ podporovať jeho rodinní príslušníci alebo priatelia. Práve jeho „parťáci“ zohrajú dôležitú úlohu, pokiaľ hráč správne zodpovie otázku, pretože práve oni budú „rozhodovať“ o výške jeho výhry. Najdôležitejší moment je práve finále, pretože vďaka finálovej otázke sa bude hrať o tie najväčšie a najrozhodujúcejšie výhry.

Práve Rakovská sa bude nachádzať v spomínanej špeciálnej miestnosti „lucky room“, kde budú hlavných hráčov v hre podporovať známi, priatelia či rodinní príslušníci. Po tom, čo jeden z hráčov v štúdiu odpovie na súťažnú otázku správne, sa moderátor Marcel Forgáč prepojí do „lucky room“ kde podporovatelia hráča budú mať za úlohu stlačiť tlačidlo s číslicou od 1 do 5. Pod každým číslom sa nachádza suma peňazí. Aká, vidia diváci aj hráči v štúdiu, no podporovatelia v miestnosti nie.

Upútavka s prvými ukážkami

Čítať viac...
Nahor