Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj čaká veľký deň: V rovnaký večer kompletná zmena aj návrat Kmotríkovej do správ!

Televízna dvojka sa pripravuje na mimoriadny večer.

Dve veľké udalosti sa na Kolibe spojili do jedného dátumu. Joj čaká už najbližší pondelok výnimočný večer, počas ktorého môže zaznamenať zvýšenú pozornosť televíznych divákov.

Veľkým momentom pre televíziu je návrat Adriany Kmotríkovej do Novín. Tá sa z obrazu vytratila približne pred tromi mesiacmi, keď po prvý raz jej nevoľnosť zaznamenali televízne kamery a po následnom vyšetrení jej lekári našli na mozgu nádor. Moderátorka hlavných správ len prednedávnom vyhlásila, že sa na jeseň chce vrátiť do moderátorského kresla, pričom tak plánuje urobiť už najbližší pondelok v Novinách o 19:30. Podľa Nového času má mať službu do stredy a následne štyri dni voľno.

Návrat Kmotríkovej do správ sa v televízii zišiel s ďalším očakávaným momentom. V rovnaký pondelok 5. októbra totiž Joj nasadí svoju novú grafiku, pričom kompletné mení aj vizuál celej skupiny, čím štartuje svoju novú éru minimálne po vizuálnej stránke. Televízia tak novú staničnú grafiku predstaví divákom počas sledovaného momentu spojeného s Kmotríkovej návratom. Nový ident má totiž spustiť od spravodajstva Krimi.

Foto: Šarm, Michal Šebeňa

Čítať viac...
Nahor