Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

JOJ bude vysielať Panelák aj počas Vianoc! Predčí tak Búrlivé víno. (Viac o decembrovom nastavení programu)

JOJ bude tento rok vysielať svoj denný seriál Panelák počas celého vianočného týždňa. Oproti konkurencii teda diváci uvidia svoj seriál dlhšie. Posledná časť tohtoročnej sezóny je naplánovaná na 27. decembra, resp. na 31. decembra, kedy JOJ plánuje vysielať tradičný Silvestrovský Panelák. Termín, kedy sa seriál na obrazovky vráti, zatiaľ nepoznáme.

Panelák bude v programe JOJ bez prerušenia aj posledný predvianočný týždeň, mimo konkurencie Búrlivého vína sa tak ocitne od 19. decembra, kedy mu bude konkurenciou film Surfistka a v piatok 20. decembra event Športovec roka. Mimo konkurencie Farmy sa prvý krát ocitne aj seriál Dedičstvo a to v pondelok 16. decembra. Dedičtsvo JOJ plánuje vysielať aj v predvianočný pondelok 23. 12. a zrejme aj 30.12., kedy diváci uvidia poslednú tohtoročnú epizódu.

Posledný predvianočný týždeň bude podľa klasickej štrukúry vysielať aj stanica PLUS, výnimkou bude streda 18. decembra, kedy ponúkne namiesto dvojporcie krimi seriálov komédiu. V piatok 20. decembra vyvrcholia show programy – PLUS odvysiela finále tanečnej show Move Up a finále speváckej show X Factor USA.

Stanica WAU žiadne zásadné zmeny počas vianočných sviatkov nepripravuje. Svoj program upravuje už od 2. decembra a zostane rovnaký takmer počas celého decembra.

Prečítajte si aj: Markíza a Doma: Zmeny v programe začiatkom decembra

Čítať viac...
Nahor