Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Joj bude najnovšie Akty X vysielať súčasne s premiérami v Amerike! Spustila teasing

Televízia sa pripravuje na veľkú eventovku.

Svet sa už teší na návrat kultového seriálu Akty X, ktorý sa na stanicu Fox vráti už v nedeľu 24. januára 2016. Nová 10. sezóna seriálu vzniká ako miniséria, ktorá sa dočká celkovo šiestich častí. Tie sa veľmi rýchlo dostanú aj na Slovensko.

Nové Akty X kúpila od svojho partnera Joj a bude ich vysielať spoločne s celým svetom súbežne s premiérami v Amerike. Seriálom posilní menšiu stanicu Plus, kde bude seriál vysielať vždy dva dni po americkej premiére – v stredy od 20:35. Po prvý raz sa tak stane 27. januára. Joj v krátkom čase zabezpečí aj lokálnu verziu a teda nové časti odvysiela so slovenským dabingom.

Joj už aj v minulosti pripravila pre menšiu Plus veľkú eventovku. Najvýraznejšou bol maratón premiér seriálu Terra Nova, ktorý vyniesol stanici vysoké nadpriemery. Seriál bol tak silný, že sa dokázal v ďalších mesiacoch a rokoch udržať s reprízami aj v hlavnom vysielacom čase Joj.

Miniséria Akty X je pre fanúšikov seriálu mimoriadnou udalosťou. Po rokoch sa v nej totiž stretnú piliere jej úspechu, keď na nových častiach ako režisér a scenárista opäť pracuje Chris Carter, chýbať nebudú Mulder a Scullyová, ktorých opäť stvárňujú David Duchovny a Gillian Anderson.

Joj už odštartovala aj promo na minisériu Akty X. Kampaň štartuje teasingovou fázou, do vysielania v pondelok počas štartu ostro sledovaného seriálu ZOO nasadila krátky teaser. Seriál bude promovať vyše dva týždne. V prvú stredu 27. januára uvedie Plus výnimočne dve časti po sebe, v Amerike odštartujú taktiež dvomi dielmi (v spomínanú nedeľu a následne už v tradičný pondelok).

Akty X – teaser

O minisérii Akty X
Akty X sú znova otvorené! Špeciálni agenti FBI Mulder a Scullyová sa po 14 rokoch opäť schádzajú, aby pokračovali vo vyšetrovaní mysterióznych prípadov súvisiacich s pôsobením mimozemskej civilizácie na Zemi a paranormálnymi javmi. Mulder prináša nové dôkazy, že prípady únosov ľudí mimozemšťanmi boli len zinscenované podvrhy.

Špeciálni agenti Fox Mulder Mulder a vedkyňa Dana Scullyová v rokoch 1993 – 2002 vyšetrovali pre FBI prípady uložené v zložke Akty X – neriešiteľné prípady. Potom sa ich pracovné aj súkromné vzťahy rozpadli a Mulder pracoval ako televízny moderátor. V roku 2016 sa znova dali dovedna ako partneri, aby spoločne vyšetrili šesť nových mysterióznych prípadov a našli odpovede na staré otázky. Mulder prináša nové dôkazy, že prípady únosov ľudí mimozemšťanmi boli len zinscenované podvrhy.

Čítať viac...
Nahor